Wpis z mikrobloga

  • 440
Powiem Wam, że czasami anonimowość w sieci, a właściwie pewne "przywileje" z niej wynikające, przerażają mnie. Zadalam pytanie w sprawie samochodu, przyznam się bez bicia, że nie jestem znawca. W odpowiedzi dostałam szereg uwag na temat tego, jak bardzo jestem głupia, a nawet jeden użytkownik nazwał mnie wprost "głupia p---a"... Kurcze, pracuję z wieloma ludźmi, uczę ich rzeczy, które mnie nie sprawiają problemu, ale nie wyobrażam sobie do kogokolwiek zwrócić się w ten sposób. Wszystkie obawy przed zapytaniem o coś, biorą się właśnie z tego, że ludzie się boją, że ktoś ich pytanie wysmieje... Uprzejmie przypominam, w internecie bądź sobą, chyba, że jesteś chamem, wtedy bądź kimś innym.
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@Dave987654321 dobra, nie ma sensu dyskutować, dzban będzie dzbanem, jak Twoja mamę, córkę, dziewczynę, ktoś wyzwiw od k--w, bo się o coś zapyta to se przypomnij, że twierdzisz, że to normalne, na szczęście jesteś w mniejszości, miłego dnia
  • Odpowiedz
@Dave987654321: nie odpowiadasz na pytania i nie dysponujesz żadnymi argumentami. Dalsze prowadzenie dyskusji nie ma sensu. Wracaj do swojego urojonego świata, gdzie wolność słowa = j-----e wszystkich jak leci, bo "hurrr durr takie jest moje prawo, a lewactwo chce mi je zabrać!!!!!!!!!!" Dziecinada.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Dave987654321 wiesz przez chwilę się ludzilam, ale jednak byłam w błędzie, masz mentalność typowego dzieciaka z sieci... Sam właśnie przyznales, że nie widzisz różnicy w nazwaniu kogoś głupim, skomentowaniu jakimś memem, cokolwiek a agresją i napisaniem do kogos "p---a", przez takich jak Ty, to miejsce straciło wiele uznania przez lata, serio
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Dave987654321 otóż nie, rozumiem, co masz na myśli, ale prawo do wolności słowa, a jego nadużywanie to są dwie różne rzeczy, kurcze autentycznie przykro jest, że ludzie tego nie rozumieją
  • Odpowiedz
autentycznie przykro jest, że ludzie tego nie rozumieją


@megana_: ja mam to samo, ale trzeba się starać, żeby wypracowywać w sobie znieczulicę - bo nie ma sensu tracić czasu na mówienie do ściany, nie nauczysz ich kultury, jeśli jej nie wynieśli z domu. poza tym duża część tego bydła tutaj to jeszcze szczeniaki. ale fakt faktem, że im dłużej żyję w Polsce i spotykam się z takim chamstwem - w
  • Odpowiedz
@supernick: To jest głównie wina moderacji, gdyby chamskie wpisy usuwano regularnie i ostatecznie banowano konta takich osób to mielibyśmy tu inną kulturę, a że moderacja reprezentuje podobny poziom to jest jak jest. Fora zagraniczne są prowadzone na znacznie wyższym poziomie, też to zauważyłam, wszelkie takie zachowania są zgłaszane, a ludzie sami się pilnują.

Niestety wykop to jest kolejna masówka której obecnie rynkiem w dużym stopniu jest dzieciarnia i sfrustrowani faceci,
  • Odpowiedz