Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@44gts: nie chce mi się bawić w te wymiany, nawet zdjęcia aktualnego nie mam. :p

W grudniu będę składał papiery na darmową komunikację to może wtedy przy okazji.
  • Odpowiedz
chyba też będę musiał kiedyś coś takiego #!$%@?ć. ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Krupier: @Neoniks: @stefan_pmp: typowe polactwo.... ile to już razy czytałem na wykopie jacy to ludzie zagranicą są mili, uśmiechnięci itd a chwile później taki mirek idzie specjalnie do przychodni żeby #!$%@?ć ludzi
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: Fajnie jest się tak w........ć, bo przecież to takie wysoce ambicjonalne pokazać swój kompletny brak empatii do "śmierdzących bab", dlatego ja przestaję rozumieć poczynania takich ludzi, bo co z tego, że oddają krew jeśli tak się zachowują.
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: szkoda, że nie mogę krwi oddawać. Nie dość, że masa dodatkowego wolnego, to jeszcze gratis liczne przywileje i oszczędności.
Dziwię się każdemu, kto jeszcze honorowym dawcą krwi nie jest, a mógłby być.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
typowe polactwo.... ile to już razy czytałem na wykopie jacy to ludzie zagranicą są mili, uśmiechnięci itd a chwile później taki mirek idzie specjalnie do przychodni żeby #!$%@?ć ludzi

@Marek1991:

O nie! Ludzie korzystają ze swoich praw! Jak oni śmią śmieć!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sinusik: co? Przecież nikt specjalnie nie będzie tracił czasu by iść do lekarza tylko po to by wbić przed kolejkę i powiedzieć dzień dobry panu doktorowi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Xysz

Mirki moją pasją jest chodzenie do lekarza ale nie takie zwykłe żeby się zbadać ale o tym za chwilę. Żeby móc realizować swoją pasje musiałem kilka lat ciężko na to pracować oddając krew XD W dupie miałem chorych ludzi, chodziło tylko o profity a zwłaszcza o jeden konkretny. Co dwa miesiące punkt 8 byłem pierwszy w kolejce żeby spuścili ze mnie 450 ml czerwonej cieczy, nie policzę ile zeżarłem czekolad które za to dawali, dorobiłem się z czasem nawet darmowej komunikacji miejskiej jako zasłużony dawca żeby móc jeździć po wszystkich przychodniach w mieście za darmo.

Kiedy te pijawki wyssały już ze mnie 20 litrów krwi odebrałem swój artefakt, najcenniejszą rzecz jaką posiadam istny godmode mianowicie legitymacje honorowego dawcy krwi, spełniły się moje najskrytsze marzenia. Ludzie marzą o różnych rzeczach o domu za miastem, kochającej żonie czy mercedesie z salonu, moim celem było wchodzenie przed starymi babami do lekarza bez kolejki XD
  • Odpowiedz