Wpis z mikrobloga

Za 15 min jadę na pierwszą rozmowę rekrutacyjną na programistę, dajcie studentowi plusa na szczęście
#gownowpis
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GoogleFuhsia: @Malbor: @cppguy: dostałem tę robotę ( ͡ ͜ʖ ͡) fajnie bo akurat wysłałem CV jak im odchodził programista a nie prowadzili rekrutacji, więc @POTEZNA_HAUBICA: się nieco myliła i byłem jedynym kandydatem xD Nie będę szukali dalej bo wypadłem zadowalająco
@TwujKoshmar: @Wiesz_Kto: Java, AngularJS mocny nacisk na PostgreSQL bo będę zajmował się bazami danych

@GajuPrzegryw: @girltiger: No wyglądało to tak że rekruterowi/kierownikowi IT zepsuła się chłodnica i rowerem dymał xD spóźnił się to pogadałem przy kawie z programistą który ochodzi, nie robi tego ze względu na toksyczność tylko na słaby (dla niego) dojazd więc gituwa, potem pogadałem z Dyrektorem i opowiadał o produkcie który bym rozwijał i jak to wygląda u nich. Jak przyjechał rekruter to pogadał też i zaczął pytania techniczne, były trywialne (czym się różni == od .Equals(), czym sie różni final on finally, co robi static) i miałem napisać zapytanie SQL gdzie musiałem wykorzystać WHERE id IN (drugi select tutaj) więc raczej standardowe. Były jeszcze pytania o analityczne myślenie, jak zważyłbym samolot bez wagi, ile razy wskazówki zegara się pokrywają podczas doby, i zadanie o ważeniu kulek xD.

@WypadlemZKajaka
  • Odpowiedz
@TwujKoshmar: jestem na 6tym semestrze studiów stacjonarnych, czyli 3 lata xD CV rozsyłałem od kwietnia, to była pierwsza odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pan_niepoprawny: Bydgoszcz (już miałem śmieszną ripostę że nie zauważyłeś odpowiedzi a Ty usunąłeś ( ͡° ʖ̯ ͡°) )
  • Odpowiedz
@Chcesz_Pomarancze: #!$%@?, wiedziałem że powinienem wołać 15k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pan_niepoprawny: ta riposta przepadnie teraz na wieki ( ͡º ͜ʖ͡º)
dlatego mieszkam w Osielsku pod Bydgoszczą, jedna z bogatszych gmin w Polsce i mam świeże powietrze i brak zgiełku xD Jak zdobędę doświadczenie to się wyprowadzę i pomieszkam po innych miastach w Europie, bardzo jestem ciekaw jakby mi
  • Odpowiedz
@POTEZNA_HAUBICA: trochę tak bo to kwestia czasu była, ale jestem zadowolony że juz teraz bede zdobywal doswiadczenie w zawodzie a pierwsza prace w zawodzie bez znajomości czasami znaleźć to nie hop siup.
  • Odpowiedz