Wpis z mikrobloga

Marzenie spełnione. Po prawie roku szukania znalazłem BMW R100R w zadowalającym stanie. Kupiony od drugiego właściciela - 61 letniego pana z zachodnich Niemiec, który miał go od 2003 roku. Motocykl serwisowany przez cały czas w aso bmw. Trochę przeraża mnie zmiana 3 letniego motocykla na taki 30 letni, ale jeśli robić coś takiego to tylko na ten egzemplarz. Dwuzaworowy bokser to nadsilnik.

#motoryzacja #motocykle #bmw #zabytki #chwalesie
dudusbug - Marzenie spełnione. Po prawie roku szukania znalazłem BMW R100R w zadowala...

źródło: comment_bnKyC2JPcuP2S7XyXDaiTXTli1eiD4A5.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@qbad89: 4000 euro plus koszty transportu i cały dzień jazdy do Niemiec i z powrotem. W Polsce nie ma możliwości, żeby znaleźć egzemplarz w dobrym stanie - ten jest z Bremen
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Też nie ogarniałem dopóki nie przejechałem się czymś takim. Polecam Ci odwiedzić jakiś zlot i zobaczyć na żywo r100. Prawie na pewno zmienisz zdanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dudusbug: ładny, sam nie wyobrażam sobie innego silnika, niż bokser. Mam R1200GS gdzie co ciekawe w dowodzie wpisane BMW R12 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam jednak zmienić olej w wale, sprawdzic lozyska, jak planujesz nim jeździć. Widzialem niedawno zdjecia pracującego na sucho wału, który sie zapalił...
Co jakiś czas polecam dotknąć dłonią czy sie nie nagrzewa za bardzo, bo to prawdzi pozniej do drogich napraw.
  • Odpowiedz