Wpis z mikrobloga

Są jacyś dostawcy światłowodów w małych miastach? Pytam bo orange się #!$%@? i od 3 lat słyszę tą samą gadkę że " w przyszłym roku będzie " po czym w przyszłym roku że w następnym i tak dalej, dostałem karteczkę żeby się zgodzić na światłowód tyle że było to te 3 lata temu XDD Miasto 25k mieszkańców co najlepsze, na tej samej ulicy niedaleko ode mnie jest od dawna
#pytanie #internet #orange #pomorze #swiatlowod
  • 10
@hexii: Nie wiem, z której listy adresów POPC korzystasz. Ale sprawdź sobie jeszcze w wyszukiwarce UKE, tam są wszystkie POPCe, nawet te najnowsze POPC3. POPC3 to ogólnie jest już tak gruba rozbudowa sieci światłowodowej, że nawet do domku w lesie będzie szło. U mnie w okolicy pododawali do POPC3 prawie wszystko co nie było ujęte w POPC2.

https://wyszukiwarka.uke.gov.pl/
Zaznaczasz sobie filtr: Planowa rozbudowa (POPC) - pozostałe odznacz. Najlepiej wpisz samą miejscowość
@przemyslaw-dec:
WYSZUKIWANIE - stan na 31.12.2017 r.
Nadal mi nie pokazuje mojej ulicy w ogóle żeby był planowany światłowód XD chociaż możliwe przez to że pokazuje stan z 2017 a dostałem to jakoś na początku 2018 ze światłowodem
@hexii: Akurat tą datą niema co się wzorować. Gdyby dane były z 31.12.2017 to nie byłoby wpisów z POPC3, które dla mojego rejonu wprowadzili w zeszłym tygodniu i są widoczne w wyszukiwarce.

A w ogóle inne ulice u Ciebie mają wpisy czy w całej miejscowości pusto ?
Jak masz datę wrzesień 2020 to jest POPC2, i jeżeli nie ma tam twojego adresu to za prędko światłowód do Ciebie nie zawita. Możesz jedynie liczyć, że ujmą cię w POPC3, gdzie data oddania sieci to w większości przypadków wrzesień 2021.

A ten internet LTE, o który pytasz to nic innego jak LTE od Plusa. Nordisk na swojej sieci ma tylko CDMA. Jak za dużo będziesz pobierał to dostaniesz tak samo jak