Wpis z mikrobloga

#tibia Elówa. Ostatni raz w Tibijke grałem chyba z rok temu i to tez krótko, bo zrobiłem sobie RP, wyskillowalem go i wbiłem bodaj 45 lvl. Z racji tego, ze zbliża się Double exp/skill, to chce skorzystać z okazji, kupić PACCa i różdżki do ćwiczeń i zrobić sobie MS lub ED, tylko nie bardzo wiem na co się zdecydować. Głównie bede grał solo, ale jak trafi się jakaś ekipa na TH, to bardzo chętnie. Która postacią się lepiej expi? Przewaga ED jest chyba to, ze łatwiej jakaś ekipę do huncenia będzie znaleźć, bo healer zawsze w cenie.

Drugie pytanko dotyczy PVP. Czy nadal to wyglada tak, ze jak pójdę sobie spokojnie na roty pod veno, to może wpaść jakiś brazol i sprzedać mi kule na cyce, czy takie coś to tylko na retro PVP, a na tych nowych jakoś inaczej to wyglada? Palka mam na #secura wiec tam z PVP miałem święty spokój. Zaznaczę, ze chce sobie grać bez spiny, na spokojnie.
  • 5
@wsciekly_klapek_zawadiaka pvp w tibii teraz prawie nie istnieje, przy ajmniej na zwykłych swiatach pvp.
Raz na jakiś czas ktoś może i wpadnie ale jak masz full blessy to po deadzie kupujesz twista i odrobisz lvl w 5 min
Śmiem twierdzić, że szkoda potów na ratowanie siebie, jak wiesz, że i tak nie uciekniesz, bo więcej spalisz na poty, niż na twista na niskich lvlach ; p

Ms to generalnie maszynka do robienia
@wsciekly_klapek_zawadiaka polecam otsy. Obecna tobia to gowno, ktos wbije Ci na spawna i poexpione, pvp nie ma sensu, jak sie odpalisz to wbija banda noskilli z sd na f1 i lezysz. Ta gra nie ma sensu bo to zeykle pve. Polecam otsy. Probowalem ostatnio ale rl tibia jest dla debili xd