Wpis z mikrobloga

@ArtiIOMI: wczoraj odpakowana, przejechałem około 20km na fabrycznie załadowanej baterii. Zasięg wg producenta to 30km. Max. prędkość to chyba 25km/h, ale da się to zmienić „nielegalnie” zmieniając opcje hulajnogi. Mój kolega np. rusza z miejsca i ma lepsze przyspieszenie, ja muszę się odepchnąć, a hulajnoga zbiera się dużo dłużej.
Co do stabilności to są one na pompowanych kołach, które działają jak amortyzator i eliminują drgania. Hive ma z tym ostatnim zwłaszcza
@tkctkc: na razie jeździłem z kolegą więc nie miałem potrzeby przypinania, bo zawsze ktoś pilnuje hulajnóg. Wczoraj przez 5 minut szukałem jakiegoś plecaka na to i nic nie znalazłem. Może moje zapięcie do rowera będzie dobre, mam u-locka, którego do hulajnogi jeszcze nie przymierzałem, ale myślę o zakupie jakiegoś kryptonita. Temat zapięć pewnie gdzieś w necie nie raz był poruszany, ale wcześniej się nie interesowałem za bardzo. Jak zgłębię temat wieczorem
@Gawith_Apricot: Ciężko powiedzieć, ale zdaje mi się, że bardzo podobnie. Ale Xiaomi można odblokować i zmodować aby ruszała praktycznie z miejsca z maksymalnym przyspieszeniem. Ja tego jeszcze nie zrobiłem, bo nie mam telefonu z Androidem, ale kolega zmodował i dużo fajniej się jeździ jego hulajnogą.
@Gawith_Apricot: Ale chodzę na siłownię, więc wyniki się poprawią niebawem xD Dodam tylko, że "fabrycznie naładowana bateria" to jakieś ~75% było. Nie świeciła się czwarta lampka symbolizująca poziom naładowania baterii. Dzisiaj mam już naładowaną hulajnogę na 100%, ale chyba jutro pojeżdżę jak pogoda nie będzie tragiczna. Zawołam aby zdać relację.