Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BarkaMleczna: moje okna i balkon wychodzą na taki duży, zamknięty plac pomiędzy blokami. Teraz to jeszcze nic, bo drą się po 15.00, ale zaraz będą wakacje. Całe szczęście, że się przeprowadzam XD
@BarkaMleczna mieszkam na parterze... Stałam się ta głupia Panią co zwraca uwagę - zawsze pytam z przekasem czy wie do czego służy chodnik (tak, dzieci robią skrót po trawie przebiegając około 20 cm od mojego okna - a parter jest niski, dla niepełnosprawnych i oknem można wejść do domu - około 40 cm od ziemi się zaczyna). Mam też już wydrukowane kartki że strzałkami i napisem "tam jest chodnik".

A i jak doczytałam oczywiście to młode pokolenie w wieku od około 10 do 15 lat. Muzyka z jbla z komunii i co drugie słowo to takie wyzwisko że strach pisać bo bana dostanę xD

@BarkaMleczna polecam jednak stare bloki gdzie średnia wieku to 70 lat xD u mnie gowniakow osiedlowych w wieku szkolnym jest może 5 czy 6 i każdego kojarzę xD nie mają szans narobić hałasu. Z kolei znajoma z nowych bloków opowiadała że u niej jest dramat.
@BarkaMleczna: Doskonale to rozumie ,umnie jest taki murek zaraz koło drzwi , taka ściana w sumie trzyma spad , domków i wszystkie dzieci tam maja baze rano 3+ popołudniu 8+ a po 22 16 + palą blanty zeby nikt nie widział po 22 jest jakiś + jak na fajkę wyjdę zawsze czestują
@BarkaMleczna: może i drą mordy, ale czy się bawią? Zabrzmię jak stary Janusz, ale za moich czasów ciepłe dni spędzało się całe dnie na podwórku (albo na polu dla tej upośledzonej części kraju) i jednak coś konkretnego na nim robiło. Było multum zabaw, rozgrywało się mecze w nogę, siatkę. A dzisiaj nie widzę, żeby któreś z tych zabaw było praktykowane. Jest tylko bezsensowne darcie mordy, gapienie się w smartfony, tablety, jazda