Wpis z mikrobloga

@igi201: zależy co lubi i jaki masz budżet. Z opcji premium np Bez Gwiazdek albo Warszawska. Jak z winem to np Kieliszki, Ale Wino, Dyletanci, Winosfera. Z innych opcji Ramen w Uki uki ale to średnio urodzinowo. Pizzy dobrej też jest sporo.
@finam: A orientujesz się może czy gdzieś jest jakaś ‚degustacja win’? Chodzi bardziej o jakiś właśnie platter jedzonka i do tego jakieś smaczne wina.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@igi201: z tych miejsc które wymieniłem na wino każde jest mocno związane z winami, wybór wszędzie dobry i pomocna obsługa. Na kieliszki też mają ofertę więc możesz zrobić degustacje zdecydowanie. A jeśli chodzi o takie typowe imprezy degustacyjne to musialbys spojrzeć na ich fb bo nie jestem na bieżąco. Z ciekawych rzeczy dot wina jest w Winosferze kino gdzie są filmy o winie połączone z degustacja, został chyba jeszcze ostatni seans.
@igi201: typie jak cie nie stać to weź ją na jakieś żarcie, którego nie jedliście a wino jebnij w plenerze.
Niektórym to rurki zbytnio w gacie cisną.
@finam: wymieniłeś popularne, ale imho #!$%@? knajpy. Sporo ludzi widzę chwali restaurację, bo w karcie wysokie ceny i żal byłoby mieć złe zdanie...
@rozowaswinia: od razu bar speluno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lorenzo_von_Matterhorn: xD na jakiej podstawie twierdzisz, że są #!$%@?? Wszystkie? W każdej byłeś? Co Ci nie pasowało?

Wiesz może to po prostu nie są miejsca dla Ciebie jeśli komuś na urodziny sugerujesz jebniecie wina w plenerze gdy op szuka ewidentnie lokalu? Oczywiście, tanio nie jest w tych miejscach ale w końcu chodzi o jakąś uroczystość.
Oczywiście, tanio nie jest w tych miejscach ale w końcu chodzi o jakąś uroczystość.


@finam: nie masz żony? Bo naświetliłem ciekawą sytuację przed chwilą xD
Typie- to są zupełnie przeciętne knajpy w większości tak naprawdę z dosyć wysokimi cenami i nic poza tym. Ile razy się już przejechałem na tym, że knajpa polecana i wychodziło tak sobie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lorenzo_von_Matterhorn: nie mam, mam dziewczyne. Ale co ma kiepski bait do dyskusji o restauracjach? Jak rozumiem w żadnej z nich nie byłeś ale i tak wiesz że są #!$%@?. XD

W Winosferze są fajne lunche, szef Warszawskiej ma fajny pomysł i robi super wyroby mięsne. W Alewino jest np świetny śledź, mogę tak długo wymieniać ale z mojej strony eot jeśli kolejna Twoja wypowiedź nie będzie zawierała żadnych argumentów.
@finam: kieliszki- napompowane.
dyletanci- drogo i #!$%@?.
Z ramenu się wyleczyłem po kilku niby polecanych miejscach.
Ja mam swój set knajpek, do których chodzę i których nie polecam, bo lubię ich kameralność. Dla mnie wyjście do knajpy, w której jest tłok to bezsens, ani nie pogadasz, ani nie odpoczniesz ani nie ma dobrej atmosfery degustacyjnej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lorenzo_von_Matterhorn: U Dyletantow rzeczywiście nie jest tanio ale jak chcesz próbować różnych rzeczy to są mniejsze wersje dan głównych i wtedy wychodzi taniej. Do tego najlepszy wybór burgundow w Polsce.

Kieliszki w jakim sensie napompowane? Moim zdaniem na wino i przekąskę dobre miejsce. Sama jakość jedzenia lepsza w Ale Wino, też trochę spokojniej tam jest. Też lubię kameralne miejsca czasem, te takimi nie są to fakt, polecam te które znam i