Wpis z mikrobloga

Ogólnie wszyscy wiedzą, że wykopki to przegrywy, stuleje, szowiniści, mizogini i seksiści, ale to co #!$%@? się w tagu #dupeczkizprzypadku to już jest szczyt #!$%@?. Banda zakompleksionych i chorych umysłowo piwniczaków lata po mieście i robi z przyczajki zdjęcia dziewczynom, a jedyną motywacją jest zdobycie kilku plusów na portalu ze śmiesznymi obrazkami XD I nie prujcie się, że mam dać tag na czarną, tu nie chodzi o zaśmiecanie tego portalu, tylko o wasze chore mózgi. Jak macie potrzebę gapienia się non stop na dupy, to podpowiem, że pół internetu to strony erotyczne, takie z przyczajki też znajdziecie. Czekam na pierwszą relację z lepy na ryj od którejś z waszych ofiar albo faceta tejże ( ͡º ͜ʖ͡º) I Wy się dziwicie, że nie możecie wyjść z przegrywu...
#bekazpodludzi
  • 71
  • Odpowiedz
@PaniKizia mamy inną moralność widocznie i w żadnym razie się z Tobą nie zgadzam. Nie należę do ludzi,którzy się obnażają i uważam,że obca osoba nie ma prawa fotografować innych i publikować tego w internecie. zresztą,co ja się produkuję - na to jest paragraf. :) "zgodnie z art. 81 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych:

1. Rozpowszechnianie wizerunku wymaga zezwolenia osoby na nim przedstawionej. W braku wyraźnego zastrzeżenia zezwolenie nie jest wymagane,
  • Odpowiedz
idiota bo pstrykam zdjęcie łasce która założyła tak krótka spódniczkę ze pokazuje obrzydliwe gacie?


@Mancymilian: tak, na pewno to było powodem XD Pewnie też powiedziałeś dziewczynie "o pacz, jaka ladacznica".

w dzisiejszych czasach gdzie ludzie zalewają internet swoim zyciem prywatnym i gołymi częściami ciała uważam ze nie powinno się nakręcać na to niepotrzebnej afery. Ja bym nie szukała problemu tam gdzie go nie ma.


@PaniKizia: nie każdy chce być uprzedmiotowiany
  • Odpowiedz
@PaniKizia ale to nie chodzi o to,że jest sama pupa na zdjęciach tylko,że nie ma prawa,które na to pozwala. Jak widać lubisz być traktowana przez facetów jak mięso? To jest "moja dupa" i nikt nie ma prawa robić jej zdjęć.

@Mancymilian chyba jesteś jednym z tych co twierdzą,że jak laska się obnaża to zaprasza do seksu i wtedy nie ma gwałtu, bo się wyzywająco ubrała. Taki jest Twój tok rozumowania. Ona moze
  • Odpowiedz
nie zesraj sie

dobra zamknij morde

dobra wysrałeś swoje zale, to #!$%@?


Idealnie podsumowanie poziomu przegrywów <3
  • Odpowiedz
@Leosandra: Co by było na policji to nie wiem, ale wiem, że żadną karą by się to nie skończyło. Moralność każdy ma swoją, nie kara w tym kraju za to, to nie kalifat. Pogoda fatalna, za gorąco, pozdrawiam, buziak
  • Odpowiedz