Wpis z mikrobloga

Ogólnie wszyscy wiedzą, że wykopki to przegrywy, stuleje, szowiniści, mizogini i seksiści, ale to co #!$%@? się w tagu #dupeczkizprzypadku to już jest szczyt #!$%@?. Banda zakompleksionych i chorych umysłowo piwniczaków lata po mieście i robi z przyczajki zdjęcia dziewczynom, a jedyną motywacją jest zdobycie kilku plusów na portalu ze śmiesznymi obrazkami XD I nie prujcie się, że mam dać tag na czarną, tu nie chodzi o zaśmiecanie tego portalu, tylko o wasze chore mózgi. Jak macie potrzebę gapienia się non stop na dupy, to podpowiem, że pół internetu to strony erotyczne, takie z przyczajki też znajdziecie. Czekam na pierwszą relację z lepy na ryj od którejś z waszych ofiar albo faceta tejże ( ͡º ͜ʖ͡º) I Wy się dziwicie, że nie możecie wyjść z przegrywu...
#bekazpodludzi
  • 71
  • Odpowiedz
@nine też uważam że to chore i osobiście mam nadzieję,że nigdy nie trafię na przegrywa ,który wrzuci moja dupę na Mirko. bo im wiele nie trzeba,wystarczy ,że jest laska jakąkolwiek z wyeksponowana jakkolwiek pupa i robią jej fote i tu wrzucają. z perspektywy różowego uważam,że jest to na równi obrzydliwe co drący się za kobietami budowlańcy albo trąbiące ruski (sama tego ostatnio doświadczyłam)
  • Odpowiedz
z perspektywy różowego uważam,że jest to na równi obrzydliwe co drący się za kobietami budowlańcy albo trąbiące ruski (sama tego ostatnio doświadczyłam)


@Leosandra: nie tylko z perspektywy różowego ;) normalny, dojrzały mężczyzna w życiu nie odwaliłby takiej szopki. Oni nie muszą tego robić, żeby zwrócić na siebie uwagę kobiety.
  • Odpowiedz
@Mancymilian ale co ma do tego związek ,że masz różowego ,który siedzi obok? Jakby Twoja babcia siedziała obok to też bys był usprawiedliwiony? Poza tym może jestem staroświecka (a co za tym idzie mój niebieski też ) ale trochę to słabe,że focisz inne laski mając własną :) ale jak wam to nie przeszkadza to róbta co chceta. Poza tym wszystkie te pseudonimy sam sobie nadałeś, gratuluję xD
  • Odpowiedz
@PaniKizia a to,że takie jest moje zdanie? Uważasz,że ta laska życzyłaby sobie ,żeby jakiś obcy oblech robił zdjęcia jej tyłka ,wrzucał do neta i ślinił się z resztą spermiarzy? Może któraś ale większość wątpię. Jak was to jara to nic mi do tego,ale dla mnie jest to zwyczajnie słabe. Sama się spojrzę na fajną pupę ale nie znizam się do czegoś takiego. ;)
  • Odpowiedz
@Leosandra: w dzisiejszych czasach gdzie ludzie zalewają internet swoim zyciem prywatnym i gołymi częściami ciała uważam ze nie powinno się nakręcać na to niepotrzebnej afery. Ja bym nie szukała problemu tam gdzie go nie ma.
  • Odpowiedz
przed chwila cykałem fotkę która wrzuciłem, a moja różowa siedzi obok. Dalej w Twojej opinii jestem spermiarzem wykopkiem piwniczakiem troglodytą?


@Mancymilian: nie, po prostu jesteś idiotą, a Twój różowy widocznie też nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu
  • Odpowiedz