Wpis z mikrobloga

@Modzian: przynajmniej starałem się udawać, że ja jestem inny - podjeżdżam ostatnio pod hurtownię budowlaną i stoi dostawczak wzdłuż wejścia (miejsca na parkowanie jest mało), a na miejscu na 2-3 maks samochody stoi jakiś #!$%@? #!$%@? niemyty - tzw szyita, czyli człowiek z kapeluszem na głowie - rejestracja SZY i #!$%@? w poprzek stanął tych 2-3 miejsc. Człowiek nie jest taki, żeby robił szkolenia z parkowania więc tak stanąłem jak mogłem,
@Modzian: dlatego uwielbiam na zakupy jeździć moim dwudziestoletnim miniaturowym gruzem. Ostatnio żałowałem że go nie wziąłem jak jakiś dupek stanął centralnie na dwóch miejscach, akurat bym się zmieścił na centymetry między nim a następnym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jurabos: Ja zauważyłem zależność, pod pizzerią często widziałem źle zaparkowane auta, limuzyny w sensie jakościowo na poziomie klasy E mercedesa.. często stały tak trochę krzywo i między kołami linia.. wchodzę widzę to i od razu myślę burak z warszawy bo i tablice z dużych miast. Ale swoją odpowiedź uzyskałem gdy sam zacząłem jeździć Eklasą, Panowie i Panie, mam prawko od 15 lat a przy tym samochodzie uczyłem się parkować na nowo,