Wpis z mikrobloga

@Modzian: Dobra #!$%@?, weź następnym razem jak człowiek włóż mu kartkę z prośbą o proste parkowanie i tyle, nie bądź frustratem. Złością nie ugrasz nic, bo jak koleś jest nieświadomy to tylko się #!$%@? na ciebie, a jak jest burakiem to też się tylko #!$%@?. Ale nie żadne karne #!$%@? czy inne wymysły, zwykła kartka, jak jesteś tam często to możesz sobie nawet wydrukować kilka sztuk. Wkładasz za wycieraczkę i tyle.
  • Odpowiedz
Szybka i bardzo efektywna lekcja parkowania.


@Modzian: a nie mogłeś stanąć tyłem, maksymalnie odsuwając się od gościa? Musiałeś go zastawić?
Obaj jesteście siebie warci.
  • Odpowiedz
  • 1
@restecp: Ale ja poprostu zaparkowalem na swoim miejscu obok niego. Serio, bo jakis glupi #!$%@? krzywo zaparkowal, to ja tez mam tak robic albo zostawiac sobie 0 miejsca i wkladac mu karteczke? To nic nie da, niestety
  • Odpowiedz
@Modzian: Twoje auto stoi na środku miejsca? To pod jakie auta oni te miejsca wyznaczają, pod Tico? Myślałem, że celowo stanąłeś przy jego drzwiach żeby zablokować. W takim razie nie ma wyjścia, przy tak wąskich miejscach zawsze znajdzie się ktoś komu nie będzie się chciało poprawiać żeby idealnie równo stanąć ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po części się nie dziwię, bo ja też już mam dosyć tej ciasnoty
  • Odpowiedz
  • 1
@niemamskrzydel: przyznaje ze spodziewalem sie gowno burzy, obroncow, spierdoxow o innych. Jednak zarzutow, ze mialbym to zrobic z zazdrosci to sie #!$%@? nie spodziewalem XD #!$%@?.jpg
  • Odpowiedz
  • 0
@restecp: Lekko do prawej, zebym mogl otworzyc drzwi szeroko, bo przez operacje mam male problemy z wychodzeniem. Ale to nie jest tak, ze stoje przy linii, poprostu postanowilem, ze zaparkuje jak zawsze. Wiec mozesz uznac, ze auto jest lekko do prawej ale nie zeby sie przypoerdolic albo zostawic malo miejsca osobie obok
  • Odpowiedz
@Modzian: @elpredatoro: Weźcie pod uwagę jedną rzecz. Niedaleko mnie, jest takie mini centrum handlowe - sklepy, siłownia, itp. Miejsca parkingowe wyrysowane tak ciasno, że można zmieścić się tylko corsą, yarisem, tico itp.
I teraz jak podjeżdżam większym autem, z dwójką dzieci (1 rok, 5 lat) w fotelikach, to zazwyczaj mam problem. Staję zazwyczaj na 1,3 miejsca celowo. Bo muszę te dzieci wyładować jakoś - otworzyć drzwi szeroko. Żeby je wyciągnąć
  • Odpowiedz
  • 1
@pieczywowewiadrze: Moze macie jakies turbo ciasne linie? We niemczech - miejsca bywaja tak waskie ze Touranem (niemoim jak widac XD) stawalem od lini do lini i wtedy to sie drapalem po glowie XD Generalnie jesli stajesz ukosem i zajmujesz wiecej niz jedno miejsce w zatloczonych parkingach to jestes #!$%@? dzbanem i tyle. Ale jak parkujesz gdzies gdzie niema spiny z miejscem, to jak dla mnie, mozesz zajac nawet 6 miejsc i
  • Odpowiedz
  • 0
@pieczywowewiadrze: ale jak co, wpadaj na slask, chetnie zablokuje Twoje 2m, cykne foty i 997 po tym jak #!$%@? #!$%@? mi drzwiami w tego grata. I to tylko po to, zeby utrudnic Tobie zycie, bo w #!$%@? mam jedna ryse / wgniotke wiecej na aucie wartosci przecietnej wyplaty w pl XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Modzian: jakbyś mi tak samochód zablokował to zostawilbym ci pamiątkę w posrltaci spuszczonego powietrza z wszystkich kół :) może koleś nie zaparkował idealnie, ale żeby celowo utrudniać wejście do auta i jeszcze się tym chwalić to trzeba mieć coś z głową. Powiem ci że do dzisiaj, nawet bym nie wpadł że ktoś by mi celowo tak zaparkował w odwecie, bardziej z roztargnienia, ale widzę jednak że trzeba brać każdy scenariusz pod
  • Odpowiedz