Wpis z mikrobloga

119884 + 400 = 120284

w niedzielę @metaxy wybierał się na mecz Polska - Izrael (swoją drogę pierwszy raz pojawił się na meczu reprezentacji i od razu widać poprawę w grze naszych Orłów - trzeba zrobić zrzutkę na bilet dla niego na mecz ze Słowenia ;) więc postanowiłem mu potowarzyszyć. Opcji dołączenia było wiele - w końcu jakby nie patrzeć z Łodzi nie jest tak daleko do Warszawy - ale skończyło się na przechwyceniu ekipy zaraz po przekroczeniu granicy łódzkiego i takim oto sposobem udało się pobić swoją życiówkę. Moje przywitanie z tagiem #400km - mam nadzieję, że nie ostatni raz używam tego tagu :)

Przy okazji wpadło 5.000 km w tym roku - połowa zaliczonego celu przejechana :D

#rowerowyrownik #rowerowalodz #ruszlodz #wykoptribanclub #100km #200km #300km #400km (nr 1) #zaliczgmine (+7)
Pobierz radoslaw-szalkowski - 119884 + 400 = 120284

w niedzielę @metaxy wybierał się na me...
źródło: comment_G7arIFhDuli767MD3jStpDB7OC6VxNET.jpg
  • 14
co jej mówisz jak jedziesz na trip 400km


@brian_de_rossali: o której startuje, o której planuję powrót i z kim jadę + co jakiś czas meldunek z trasy, szczególnie jak jadę sam. Kiedyś jeszcze udostępniałem swoją lokalizację w Google Maps.

usłyszałem, że mnie #!$%@?ło


myślę, że jest to kwestia stopniowania dystansu - wie, że taki dystans nie jest już dla mnie czymś nierealnym. Ale pewnie jakbym powiedział, że jadę np. 700 km
tylko 150


@brian_de_rossali: to może spróbuj najpierw jakieś 200-250 km - może Wrocław albo Warszawa jakoś naokoło trochę, bo nad morze to jednak ponad 350 km trzeba przejechać - chyba, że rozłożysz na 2 dni. Chociaż z doświadczenia wiem, że jak nie jeździ się bardzo dużo, to pierwsze kilometry następnego dnia są ciężkie.
@radoslaw-szalkowski: Gratulacje. Ja do setki dobijam i nie mogę dobić, tzn raz zrobiłem pętelkę Mikołów- Pszczyna- Zabrzeg- Tychy- Mikołów do setki brakowało tylko trochę ale specjalnie nie zrobiłem żeby nie stracić motywacji, wiem że jestem dziwny.