Wpis z mikrobloga

Podobno, pan Mirosław Daszkiewicz, Mistrz Europy oraz zdobywca tytułu Mister Uniwersum, posiada obecnie sprawe za sprzedawanie sterydów na swojej siłowni. Gdy został znaleziony podobno znaleziono w jego biurze około 20 buteleczek różnorodnych sterydów. Nie wiem ile w tym prawdy (z tego co się dowiedziałem od kolegów uczęszczających na jego siłownie to na serio sprzedawał tam sterydy.), Ale warto to tutaj zostawić, nawet w formie ciekawostki.
#zagan #mikrokoksy #kulturystyka #sterydy #narkotykizawszespoko
  • 9
  • Odpowiedz
@Kasahara: Z sterydami jest podobnie jak z narkotykami (tzn. Spożywanie jest legalne, posiadanie i handel już nie). Tylko można je posiadać i spożywać, ALE nie można ich sprzedawać w żaden sposób. Spytałem się mojego ojca który był policjantem przez ponad 25 lat i odpowiedział mi że w po 5 buteleczkach zalicza się to pod próbe handlu.
  • Odpowiedz
zalicza się to pod próbe handlu.


@kubusisaba: nie ma czegoś takiego jak próba handlu, nie ma przepisu regulującego dozwoloną ilość posiadanych leków/ sterydów.
Można kupować, posiadać, zażywać/ stosować, nie można handlować. To że handlowałeś muszą Ci udowodnić, a to że w tym chorym kraju wystarczy jeden gość, który powie że kupił od Ciebie flaszkę propa i to wystarczający dowód to już inna sprawa.
  • Odpowiedz