Wpis z mikrobloga

Bry dzień! Mam zamiar jechać #flixbus z Krakowa do Bratysławy i mam kilka pytań. Jak podróżowanie z tą firmą? W internecie można znaleźć sporo narzekań, ale stawki mają dosyć konkurencyjne i wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś kto marudzi.

Kupienie biletu PKP w tej trasie okazało się dziś problemem nie do rozwiązania przy kasie (uprzejmna pani nie mogła znaleźć sposobu na bilet w cenie promocyjnej 19 euro chociaż według regulaminu nie powinno być z tym problemu).

Ktoś posiada jakieś kody rabatowe bo zauważyłem, że przewijają się takowe tutaj.

#flixbus #podroze #bilety #kodyrabatowe #pytanie
  • 11
@Derol: czysto, nie śmierdzi, ale i tak wszystko zależy od tego, czy nie trafisz na rodaków chlejących hehe piwerka albo słuchających na pełnej k*ie rapsów z telefonu w środku nocy.
Czyli w sumie jak wszędzie. ¯\_(ツ)_/¯
Jeśli jesteś wysoki, to może być udręka trochę z miejscem na nogi, na górze wybieraj miejsca z samego przodu po prawej albo tuż przed schodkami do kibla, żebyś mógł swobodnie odchylić do tyłu fotel. Z
@Derol: Bardzo wiele aktualnie zależy od podwykonawcy, linii, kursu i autokaru jaki zostanie podstawiony. Generalnie najgorzej nie jest, da się nawet zmieścić w najbardziej ciasnych autokarach, ale problemem może być teraz obsługa. Jak ostatnio jechałem z Berlina to za 10E kierowca wpuścił pijanego, agresywnego Ukraińca bez dokumentów, który całą podróż sprawiał problemy. W okolicach Łodzi zaczął grozić pasażerom i kierowca dopiero wtedy zareagował...
@Tr8025: Problem jest taki, że bardzo alternatywy nie ma. Z tego co widzę, tego typu kursy główne flixbus obsługuje. Chyba pozostaje zaryzykować; jakaś bardzo długa podróż to nie jest więc może jakoś pójdzie.