Wpis z mikrobloga

Wleciały mi conajmniej 2 komary do pokoju. Jednego zabiłam, a drugi skutecznie ucieka. Po ugryzieniach mam bąble wielkości kolana. Poluje na niego ale nie daje się. Zaraz będę chyba musiała iść spać.
Co mam zrobić, żeby mnie nie #!$%@?? Mam takie pachnidelko w pokoju z patyczkami o ładnym bliżej nie określonym zapachu. Jak położę to blisko łóżka to jest szansa na zmniejszenie szansy na bomble?
#komary #niemogespac #problemypierwszegoswiata
  • 9
  • Odpowiedz
@R0el: nigdy nie słyszałam o wodzie z cukrem. Coś więcej na ten temat?

@Pannenkoek: nie xD. Pod łóżkiem jest 1 kochanek i 2 trupy. Mało miejsca

@pmub: komary #!$%@?ć maczetami. Elune ich nie lubi też.

@xud9: chyba właśnie się poddało! Padło! Przeglądając wykop na telefonie włączyłam latarkę i poleciał w pułapkę i za drugim hitem był overkill. Jeśli nie ma kolejnego to będę spać spokojnie.

Ps: komarów też
  • Odpowiedz
@R0el: yhym. Takie buty. Jednak czy to ustrojstwo nie będzie bardziej wabilo komarów z dworu?
Chyba Radek robił o tym polimaty to stwierdził, że to średnio działa bo ludzie wabią je bardziej niż drożdże. Ja jestem bardzo wabiąca komary niestety. Mam krew 0 rh+ i nie wiem czy to jakaś alergia czy co, ale jak się taki przyssie to mam bombla wielkości jabłka lub i większy czasami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tyrande: pewnie będzie wabiło, ale zawsze możesz zamknąć okno zostawić to w pokoju na jakiś czas - a kiedy wrócisz to otwierasz okno i butelkę wyrzucasz z komarami w środku i po problemie przynajmniej z tymi co były w pokoju.
ja kiedyś w pracy dostałem taki środek na odstraszanie komarów strasznie drogi był ale żadna szmata nie podleciała - niestety nazwy nie pamiętam
  • Odpowiedz