Wpis z mikrobloga

@janushek: W latach 2005-2008 mieszkaliśmy przez chwilę z rodzicami w Stanach, z tego rok (ostatni) w Nowym Jorku u mojej cioci. Ciocia miała 3-letnią córkę (moją kuzynkę) i tak się jakoś złożyło, że często się nią zajmowałem. Miała to być niby szkoła języka dla mnie (dzieciak oczywiście mówił po angielsku), tak naprawdę oczywiście znaleźli sobie darmową nianię.

Pewnego razu dostałem zadanie zabrania kuzynki do fryzjera. No to siedzę w poczekalni
  • Odpowiedz
@janushek marketingowo zrobili świetny ruch, a sama gra wygląda wspaniale, jednak nie wróżę im sukcesu sprzedażowego z prostego powodu: FPS się tak nie sprzeda już. TPP to gatunek hit teraz Wiedźmin 3, RDR, GTA.
  • Odpowiedz
@kipowrot: dokladnie tak. jakby minecraft nie mial trybu tpp to w ogole by sie nie sprzedal. a half life 3 nie wychodzi bo valve wie ze gra fpp sie nie sprzeda. bf v sie slabo sprzedawal bo gracze zauwazyli ze to gra fpp. tpp to gatunek hit. fpp = hiv.
  • Odpowiedz
@janushek Szczerze? nie wiem czemu jest po dzisiejszej prezentacji taki hajp
Zero nowego materiału z rozgrywki, jakiś montaż przebitek niezwiązanych ze sobą, film prerenderowany niewiadomo nawet czy na silniku gry, wymagania sprzętowe nieznane ale już można składać zamówienia wstępne, na to wszystko wchodzi znany i lubiany aktor który niepełnymi zdaniami rzuca kilka słów kluczy luźno ze sobą powiązanych. Jasne że filmik był świetny i fajnie że znamy datę premiery ale w
  • Odpowiedz