Wpis z mikrobloga

@goferek: Pyszny bol dupy, pan z samochodem marki premium zmuszon jezdzic smierdzaca komunikacja, mniam mniam mniam. Na pohybel.

@RatKing ale Ty też jeździsz w tym samym smrodzie tylko z niewyjaśnionych powodów się z tego cieszysz :|
  • Odpowiedz
@Cyfranek

Można nie parkować i nawet się przejść.


Nie wspominając o zrobieniu sobie dobrej formy na tachaniu ton towaru, o czym może świadczyć obecność sporej liczby samochodów transportowych na tym zdjęciu (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@goferek: Rządzący od dawna zamieniają Kraków w skansen.
Gdyby komunikacja miejska stała na przyzwoitym poziomie to rozumiem, ale jechanie pełnym autobusem przyklejonym do szyby innych ludzi to niezbyt fajna sprawa. Już #!$%@?ąc od cen biletów i zła tego miasta czyli tramwajów w centrum.
  • Odpowiedz
@Morf: z mojej pracy i tysięcy innych miasto dostaje podatek od firm dla których pracuję lub kupuję towary lub usługi. Co dostaje w zamian? Autobus podmiejski raz na godzinę w szczycie za który i tak dopłaca moja gmina, brak parkingu P&R, a raczej jego istnienie po drugiej stronie miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°) na całe 165 pojazdów xDDDD kiedy przez mostek w Batowicach (NR 16) polecam
alteron - @Morf: z mojej pracy i tysięcy innych miasto dostaje podatek od firm dla kt...

źródło: comment_PdJMpFYzjfdzVOXOni1qkDjqWMhGJHQI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
Fajnie jakby Polskie miasta poszły za ciosem i jeszcze rozszczelniły część centralnej zabudowy, zwracając choć trochę tereny zieleni przy okazji zwiększając ich zdolności retencyjne.
  • Odpowiedz
z mojej pracy i tysięcy innych miasto dostaje podatek od firm dla których pracuję lub kupuję towary lub usługi.


@alteron: no i? Od tych co pracują w mieście i mieszkają w mieście też.

Autobus podmiejski raz na godzinę w szczycie za który i tak dopłaca moja gmina


jak nikt nimi nie jeździ bo każdy ma auto to ciężko żeby były co 5 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Morf: no i w tym mają tańsze bilety na komunikację która odjeżdża co 5-10 minut w godzinach szczytu, albo "darmowy" parking w samym centrum za jedyne 10 zł m-c.
  • Odpowiedz
@goferek: pewnie, najlepiej jebnac na starym mieście wielopoziomowy parking, piękna rzecz. Ja do centrum z synem czy żona od dawna jeżdżę tramwajem bo autem się półprostą nie da zaparkowac
  • Odpowiedz
liczba wybudowanych przez miasto parkingów w okolicy (gdzieś przy głównej drodze, aby nie parkować pod nosem i mimo wszystko się przejść): ZERO


@goferek: w Krakowie za pieniądze ze strefy płatnego parkowania miały być budowane parkingi podziemne a tymczasem nie ma pieniędzy i nie ma parkingów. W 2016 Gazeta Krakowska pisała, co się stało z 30 milionami złotych: https://gazetakrakowska.pl/krakow-gdzie-sa-miliony-ze-strefy-platnego-parkowania/ar/9423228

jest połowa 2019, założę się, że nadal nie wiadomo gdzie kasa z
  • Odpowiedz