Wpis z mikrobloga

@Cyfranek: pff, i jechać kilkakrotnie dłużej, w smrodzie? Żeby ta komunikacja miejska miała jaką taką jakość... Ostatnio z Bronowic brakło mi biletu godzinnego, aby dotrzeć na Plac Wolnica...
A w centrum niemal wszystkie miejsca parkingowe zajęte przez uprzywilejowanych z abonamentami za 10 zł miesięcznie.
  • Odpowiedz
@goferek: jakby wszyscy chcieli jechać na Kazimierz samochodem, to nie dałoby się wgl jeździć po mieście. Problemem jest zrypana komunikacja miejska i wleczące się tramwaje
  • Odpowiedz
@wetorek2: zgodzę się. Tylko problemem nie są samochody z którymi tak uparcie walczy miasto, tylko to że ludzie są zmuszani do korzystania z nich z powodu żenującej jakości komunikacji miejskiej. Chyba każdy wolałby zaoszczędzić tych przynajmniej kilkaset złotych wyrzucanych każdego miesiąca na paliwo.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@goferek: #!$%@?ć pół miasta w tym samym czasie, podwyższyć ceny biletów, puszczać w upały akwaria i wiedeńczyki bez klimy to na pewno zachęci ludzi. W Krk nie będzie lepiej dopóki nie zrobią całej 3 i 4 obwodnicy
  • Odpowiedz
@Asfalt_Drobiowy: ja do tej pory nie odzyskałem kasy za bilety jednorazowe które kupiłem w marcu i nie zdążyłem ich wykorzystać... ZTP ciągle odwraca kota ogonem i nie chce pozwolić mi ich wymienić na aktualne. Na pewno mnie tym zachęcają do dalszego korzystania z ich #!$%@? usług.
  • Odpowiedz
liczba wybudowanych przez miasto parkingów w okolicy (gdzieś przy głównej drodze, aby nie parkować pod nosem i mimo wszystko się przejść): ZERO


@goferek: po co Ci parkingi w centrum?
  • Odpowiedz
liczba wybudowanych przez miasto parkingów w okolicy ZERO


@goferek: i bardzo dobrze. Kupują se tacy domek 15 km od centrum, wszędzie autem a podatki płacą w jakiejś wiosce. Powinny być bramki na wjeździe do każdego miasta wojewódzkiego. 5x w miesiącu darmo a jak jeździsz dzień w dzień to płac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz