Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 73
Przeglądnęłam z wierzchu nibyaferę i paradoksalnie to ani Siano ani Gargamel nie zostali skompromitowani jak OP

Gargamel

kupuję torebkę za kilka tys

mówi w swoich filmach o szacunku do kobiety jako człowieka

Świntuszy przez internet, bo tak czasem robią ludzie w związku

wyciąga pomocną dłoń, ale stawia warunki, by odciąć kontakty z szkodzącym środowiskiem

Używa memów o samobójstwie, ale czuć w tym "grę konwencją"

Podobno płacze w pokoju

"Egoista, cuck i buc" jak jest opisywany w poście

Tymczasem wspaniały OP

Chwali się podbojami, tym że panny go utrzymują

Mówi, że jest dla Diany przyjacielem, jak rodzeństwo, jednocześnie czuć, że mógłby stosować wobec niej szantaż emocjonalny

Tak silny psychicznie, że płacze w internecie przez ileś tam postów, że dziewczyna musiała usunąć jedno z dwóch zdjęć, na jakich występowali razem.

Twierdzi, że dba o dobro dziewczyny, ale ciągle pisze naprawdę o sobie i o swoim bólu

Twierdzi, że jest socjopatą i wybitnym manipulantem, ale wierzy w to tylko on. Socjopaci i psychopaci tarzają się po podłodze ze śmiechu

Jego relacje z dziewczyną są niejasne,niby kiedyś się ruchali, ale on nie czuje pociągu, niby są nierozłączni, ale opłata ja jak bluszcz (każdy normalny chłopak takich "przyjaciół" by nie tolerował). Myślę, że sitek myśli, że sitek jest dla niej najbliższą osobą

Pisze, że Diana jest wspaniałą osobą i ja ubóstwia, z drugiej strony wstawia screeny i zdjęcia, które mogą ją kompromitować i przesyłała w zaufaniu, że nie wyciekną na zewnątrz.

Chwali się, że byłby w stanie upodlić i pobić każdego

Wstawia swoją twarz jak jest naćpany

Mimo głębokiej relacje z Dianą jest w stanie zniszczyć znajomość po to, żeby fotkami z internetu "zniszczyć" gościa

``""dzięki że ktoś z was doniósł diance, ale ja mam w to #!$%@? jestem w stanie poświęcić znajomość z nią żeby skompromitować śmiecia, który ośmielił się mieć złe zdanie o mnie

ps diana borderko, jestes takim toksycznym czlowiekiem ze nie zalezy mi na znajomosci z toba, poswiece ja chetnie by wyjsc na swoim, a tym tam dalej drzyj #!$%@?ę to wiecej materiałow wejdzie w net zara, i pamietaj ze nie jestem taka #!$%@?ą jak copek czy inni twoi kolesie, więc nie fikaj bo źle skonczysz""

robi aferę, bo ktoś śmiał pomyśleć źle o sitku

I kto tu jest bucem, cuckiem i egoistą?

Chyba nie widziałam nawet na wykopie lepszego samozaorania.

#gargamel #bekazpodludzi
  • 14
To nie są żadne plusy ani pozytywne strony. xD


@Hatespinner: jak go stać to niech kupuje prezenty swojej lasce za ile tam chce.
Drugi i trzeci cytat który podałeś sobie przeczą bo niby egoista ale jednak na kimś mu zależy.
No i w kwestii płaczu, to nie wiem o co zarzut. Płacze bo mu przykro i co z tego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panna_aparatka: wow przeglądałem ten tag bo się pojawił gdzieś na liście i byłem zdumiony ile tu jest #!$%@? bezmozgow. Na szczęście trafiłem na ten wpis... Jeszcze jest światełko w tunelu :D