Wpis z mikrobloga

@Soojin21: jasne jasne. Kiedys bylo gay pride jako celebracja bycia gejem, ale jak sie okazalo, ze ludzie maja to w glebokim i nie osiagaja swoich celow, to zaczela sie zmiana taktyki. Dokladnie tak samo jak godzina dla ziemi: najpierw ekoterrorysci mowili, ze to po to by ograniczyc emisje co2 i w ogole to przynosi efekty, a jak ich naukowcy zrownali ich argumenty z ziemia to zmienili na 'godzina dla ziemi
  • Odpowiedz
@DennoRT: w ilu państwach, gdzie te parady się nie odbywały zalegalizowano związki między osobami tej samej płci?
@pyroxar: ten kto reaguje to porostu papiesz? Sensowny człowiek nie reaguje na prowokacje, bo panuje nad sobą.
  • Odpowiedz
@White_Knight_Rep_Dill: Co to jest w ogóle za argument? XDDDD. Parady odbywają się w krajach, w których stosunek do osób homoseksualnych i transeksualnych jest dosyć pozytywny i bez marszy. Np. środowisko akademiczne i środowisko celebrytów, gwiazd jest zdominowane przez ludzi zgadzających się ze środowiskiem lgbt w zachodznim świecie.
O ile dobre marsze gay pride (których jest więcj niż tych złych ale to te złe budują ludziom opinię o całym środowisku) nie
  • Odpowiedz
@Soojin21: to jest bardzo ciekawe, bo pomimo że osoby homoseksualne traktuję tak jak każde inne, że pomimo bycia katolikiem, który żekomo powinien nienawidzić "pedziów" jestem za tym, aby ich związki były prawnie zalegalizowane i chciałbym aby normalnie żyli w społeczeństwie, to i tak znajdują się ludzie, którzy z góry zakładają że jestem nietolerancyjny itp a często nawet każą mi się korzyć przed innymi tylko dlatego, że urodziłem się białym mężczyzną.
  • Odpowiedz
@Soojin21 dumnym to mozna byc gdy sie wynajdzie nowy lek na raka, odkryje nowa planeta w ukladzie slonecznym, a nie z tego ze sie 2 chlopow stuka, rzeczywiscie niebywale osiagniecie ze az trzeba to oglosic calemu swiatu na paradzie. Trzeba byc niezlym zjebem zeby cos takiego wymyslic.
  • Odpowiedz