Wpis z mikrobloga

@ewolucja_myszowatych: szkoda, że sobie muzyczki nie ściągniecie tak prosto, tylko się trzeba spuszczać jakimiś programami? Na cholerę sobie tak życie utrudniać. Albo jak chcesz mieć większa pamięć to dopłać więcej, a w androidzie co? Kupuje za groszę kartę 16 gb i mam #!$%@?, wielki środkowy palec dla szrotfona.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jakno: to mogę w końcu wrzucić kablem na iphone mp3 czy np. obraz płyty czy nie?
Bo jak miałeś na myśli wrzucanie na chmurę to beka z typa xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@ewolucja_myszowatych: wiem że to b8 ale się wypowiem:
Też oglądałem film i mam odczucia: fajnie że Apple wysłuchało użytkowników i wprowadzają bardziej zaawansowany multitasking, ciekawa jest klawiatura - zmieniająca rozmiar do rozmiarów tej smartfonowej. No i w końcu można podłączyć pendrive. Ale wniosek jest taki, ze: dopiero teraz? Serio? Przecież to powinno być już dawno. Podłączanie pendrive na androidowych telefonach czy tabletach działało już tak dawno że brak słów. Ale
  • Odpowiedz
@Unik4t: applom zależy żeby ipad miał limity bo inaczej ludzie porzucą ich laptopy na rzecz ipada+klawiatury. W pewnym momencie jednak użytkownicy nie wytrzymali bo to jest naprawdę #!$%@?ące że masz port a nie możesz wpiąć pena, albo masz menedżer plików ale nie dla zewnętrznych dysków
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ewolucja_myszowatych: apple wie jak robić business. Wyrzucenie jacka ma silne podstawy finansowe - nie zarabiają na tym, bo Jack 3.5 mam nie należy do nich. Inaczej w przypadku złącza lightning. Za każde sprzedane akcesorium, apple dostaje % zysku, nawet gdy sprzedaje to inna firma. Takim sposobem są w stanie zarabiać na słuchawkach ze złączem lightning bądź przejwciowkach lightning - jack, mimo że nie są zaangażowani w produkcję.
  • Odpowiedz
@Migajaca_dioda: też mam ipada i w sumie fajny jest ale nie nadaje się do niczego więcej niż konsumowania treści przez właśnie te durne ograniczenia z plikami, jak mam zrobić nawet prosty retusz w affinity na ipadzie to mnie szlag trafia z wrzuceniem czegokolwiek.
  • Odpowiedz