Wpis z mikrobloga

@Lapidarny: ja wiem ze to wydaje sie byc niezrozumiale ale to bardzo dobrze ze tak wyglada. Wiezienie wbrew pozorm nie ma byc kara. Ma nauczyc kogos zycia w spoleczenstwie, wyciagnac z niego to co dobre. A jak Twoje otoczenie jest patologiczne to i ty bedziesz patologiczny.

Wiezienie ma zapewnic lepszy i nowy start dla osob skrzywionych. I czasami ciezko sie z tym pogodzic ale to dobra droga moim zdaniem.
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele niestety jak żyjesz przez 5 lat w takiej chacie za friko to potem jak trzeba będzie robić cały dzień na gorszą to łatwiej chyba wrócić za kratki. Resocjalizacja działa jeżeli to jest resocjalizacja przez pracę
  • Odpowiedz
ja wiem ze to wydaje sie byc niezrozumiale ale to bardzo dobrze ze tak wyglada. Wiezienie wbrew pozorm nie ma byc kara. Ma nauczyc kogos zycia w spoleczenstwie, wyciagnac z niego to co dobre. A jak Twoje otoczenie jest patologiczne to i ty bedziesz patologiczny.Wiezienie ma zapewnic lepszy i nowy start dla osob skrzywionych. I czasami ciezko sie z tym pogodzic ale to dobra droga moim zdaniem


@PtactwaWiele: Chyba #!$%@?łeś.
  • Odpowiedz
@PtactwaWiele: Ja się z tym zgadzam choć uważam, że takie cele powinny być wyłącznie dla osób, które podejmują się wysiłku, pracują, dokształcają się, robią cokolwiek by pokazać, że mają dobre rokowania po wyjściu.
  • Odpowiedz
@OmeN44: no wlasnie podchodzisz do tego emocjonalnie. Ale cos sprawilo ze część ludzi zeszla na zla droge. Czesci pokazano ze tak wlasnie wyglada swiat i nie mieli nigdy szansy nauczyc sie prawidlowych wzorcow. Jakbys mieszkal w patologi ktora kradnie i pije. Wszyscy zawsze byc kradli i pili to i ty bys kradl i pil. A jezeli pojdziesz do wiezienia i nikt cie nie nauczy ze mozna inaczej to co bedziedz
  • Odpowiedz
  • 1
@PtactwaWiele więzienie ma być karą. Ale karą jest odebranie wolności, a nie życie w gównianych warunkach. Udowodniają to państwa skandynawskie, które mają najniższą recydywe. Na drugim krańcu jest USA, w którym więzienie to szkoła jak lepiej popełniać przestępstwa i miejsce, gdzie spotkasz wielu znajomych z getta.
  • Odpowiedz