Wpis z mikrobloga

@GumaMambaPl: No, nie powiem, taka trafna kampania z jajem i do tego wstrzelona w trendy. To się bardzo rzadko zdarza, bo zwykle zanim hasło/pomysł przejdzie przez wszystkie szczeble kierownictwa to już jest stare i suche (vide "co ja paczę" które nawet niedawno było używane przez kilka podmiotów) xD
  • Odpowiedz
  • 224
@Maro88z Nikt Ci nie każe. Bardzo popularne jest uczestnictwo w inicjatywach typu "miejsce przyjazne psom". I tak w restauracji w której robiłem chrzciny dziecka piesek mógł sobie swobodnie latać i nawet stał się jej twarzą reklamową na pewien czas, wiele miejsc publicznych, restauracji itp. przystępuje do takich akcji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 75
@jeloo: restauracja z psami w środku to wogole dla mnie odlot totalny. Dla klientów którzy są zapalonymi psiarzami to pewnie fajna opcja, dla innych nie koniecznie
  • Odpowiedz
  • 13
@Maro88z Jak wyżej - nikt nikogo do takich przybytków siłą nie ciągnie - jak komuś to nie odpowiada, to zwyczajnie w takie miejsca nie chodzi
  • Odpowiedz
@Maro88z: przecież w 99% nikt nie pójdzie do sklepu / restauracji z dwumetrowym bernardynem czy rottweilerem. Z takiej możliwości zazwyczaj korzystają ludzie którzy maja małego yorka, maltańczyka czy innego Pimpusia
  • Odpowiedz
@GumaMambaPl: nie no, coś Ty, pozwolenie na wprowadzenie psów zawsze (powtarzam ZAWSZE) wiąże się z tabunem burków powyżej 50kg, koniecznie zapchlonych, zaślinionych, agresywnych, zdecydowanie śmierdzących. No i srających wszędzie.

  • Odpowiedz