Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, piszę anonimowo

Jako para, ja i mój chłopak jesteśmy częścią większej grupki znajomych.
Ostatnimi czasy on zachowuje się dziwacznie w towarzystwie - staje się obojętny, zdystansowany, znudzony wszystkim co mówię.
Poświęca natomiast mnóstwo uwagi jednej z dziewczyn w grupie. Jest jakiś taki na nią wyczulony. Zawsze jej odpowie, zawsze zagada. Łapię go na tym, że wodzi za nią wzrokiem. Jej polewa drinka i pyta jak było w pracy, do mnie potrafi się nie odezwać przez 2 godziny.
Laska jest zaręczona i jej narzeczony wydaje się być zupełnie wyluzowany, niezauważający niczego. Ona jest coraz bardziej złośliwa dla mnie. Wbija mi szpilki przy byle okazji i mam wrażenie, że bawi ją to jak mój facet mnie traktuje.

Co robić? jak z tego wyjść z twarzą? Skonfrontowany twierdzi oczywiście, że nic się nie dzieje, a ja dostaję apopleksji za każdym razem jak mamy z nimi wyjść.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 20
ŁadnaPani: ulala, brzmi jak "gaslighting" próbują oboje zrobić z ciebie wariatkę, strasznie beznadziejny facet, manipulant, albo taki jest albo jest jakaś przyczyna, może ma o cos pretensje do ciebie i tak dziecinnie to okazuje?
w każdym razie miałąm coś podobnego, ale z kolega i jego koleżanką, uważał ją za lepszą, i ona też chętnie uczestniczyła w lekceważeniu mnie, strasznie upokarzające uczucie
zastanów sie czy twój głupek nie jest narcyzem, bo to
OP: @Ewertman uznałabym może jeszcze, że to co mówisz jest prawdziwe, gdyby nie ta dziewczyna, która autentycznie go prowokuje do takich zachowań. Jak się po coś schyla to np. opiera się łokciem o jego kolano. Przechodząc ociera się o niego po czym patrzy na mnie czy to widzę. Siadając przy stole wybiera miejsce koło niego. Ona generalnie, tak jak wspomniałam, zachowuje się tak jakby ją bawiła cała ta sytuacja, a on