Wpis z mikrobloga

@cobra840 i to jest właśnie myślenie dzięki któremu Szczudlarz zarabia. Z tego co uzbiera nikt oprócz niego grosza nie zobaczy. A potem oburzenie że glista coraz bardziej roszczeniowa, że ciuchy z paczek nie takie, że kababa i pizze mu zamów. Uciąć donejty przy samej ziemi i tyle. Ale do kogo ta mowa. Dopóki ludzie nie zrozumieją że jechanie go, wyzwanie od najgorszych nie robi już na nim absolutnie żadnego wrażenia ("o, głupoty gadajo"), dopóty nie będziecie oglądać dymów na lajtach. Będziecie za to patrzeć na #!$%@?ą na kanapie łamagę, która tylko kontroluje licznik ile kasy wpłynęło, żeby mogła w końcu wyłączyć streama w #!$%@?.

#kononowicz #suchodolski #szkolna17 #patostreamy
  • 30
@Alzena: Widocznie nie kumasz psychologii tłumu, ani troszeczkę. Ludzie chcą pisać coraz bardziej durne teksty w donejtach i zobaczyć te swoje wypociny przed tysiącami innych widzów, a nie zastanawiać się nad tym kto zarobi te 3 zł. Jakieś 90% donejtorów tak myśli w Polsce. Gdyby u Majora było po 10 widzów na lajtach, to myślisz, że musiałby chociaż raz odpowiadać Ivonie na wyzwiska? Nie.. Bo nawet nikt by nie pomyślał, żeby
@Alzena: dlaczego Ci dotowanie szkolnej tak przeszkadza? Ludzie chcą im placić to ich wybór. Nic ci do tego. Co? Dupa cię boli, że alfabwta jest w stanie lepsza kasę w kilka godzin zarobić od ciebie? Tak bardzo chcesz by na szkolnej dziala im wszystkim krzywda? By najlepiej gryźli piach? Taki zawistny jesteś?
@Towarzysz_Sobaka: Właśnie Panie @Alzena - jak nie chcesz, żeby się promowali, to ty też sam zaprzestań wysyłać 180 wpisów na miesiąc o Szkolnej. Promujesz ich sam i to nie mało, a potem piszesz takie pierdo-lamento, że wszystko jest źle, bo zarabiają dzięki tobie i tobie podobnych.
@Alzena byłoby świetnie gdyby ukrócić dziąślakowi donejty, powiedziałeś prawdę Nam. Całą prawdę, dziękuję za to Tobie. Z całego serca, na prawdę. Zakładam że z Naszego tagu tutaj wpłaca może 10% osób, najgorzej jest z tymi gimbami na FB grupie. Oni nie mają grosza pojęcia co jest pięć.
@bubukuku @Towarzysz_Sobaka po pierwsze Alzena to forma ŻEŃSKA. TA Alzena. Nie TEN Alzena. Dla ułatwienia dodałam nawet różowy pasek pod avatarem, ale widać dla niektórych "znawców" psychologii tłumu to nadal zbyt mało jasny przekaz :-) po drugie - od miesięcy, po każdym lajcie czytam, że nudy, że posucha, że nic się nie dzieje, że ten siedzi tylko i pierdzi w kanapę. Ludzie chcą chleba i igrzysk - ja chcę, ty też. Po
@Alzena: Nie widzę żadnych pasków u ciebie. Z resztą nieważne, czy Pan czy Pani. Nie o tym rozmawiamy. Nie napisałem nigdzie, że jestem czegoś znawcą. Ale to nawet dureń jak pomyśli chwilę to na to samo wpadnie.

po drugie - od miesięcy, po każdym lajcie czytam, że nudy, że posucha, że nic się nie dzieje, że ten siedzi tylko i pierdzi w kanapę.

Od jakiś znowu miesięcy? Tak jest i było
@bubukuku: "Po prostu skoro jesteś taka świetna, to po co tutaj siedzisz w ogóle i przeżywasz Majora z Kononem? "

Zakladasz ze nalezy byc zjebem by tu byc, prosze nie oceniaj swoja miara. To ze Ty jestes potwierdzasz zdanie nizej :

"Właśnie jak dla mnie jest nieciekawy stream, a widzę potencjał zrobienia do ciekawszym to sam próbuje coś w tym kierunku uczynić"

I ci sie nigdy nie udaje bo ze szkolnej
@alfons-metody:

I ci sie nigdy nie udaje, tylko marnujesz kase bo kasy nie szanujesz, czyli jestes zjebem.

Spokojnie, kolego. Nie prosiłem cię, żebyś został moim księgowym :) Nie przejmuj się moimi wydatkami. Jeszcze mnie stać na chlyp ze smolcem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A czy mi się nie udaje, to sam nie wiem, bo nigdy nie patrze na to w tak ambitny sposób, jak co niektórzy tutaj
@bubukuku po tym co przeczytałam musimy spisać protokół niezgodności, bo jesteśmy na dwóch przeciwstawnych biegunach jeśli chodzi o podejście do szkolnej. Stream jest nieciekawy właśnie dlatego, że licznik donejtów wciąż rośnie - wysyłając donejta dokładasz cegiełke do jeszcze większej nudy. Ale tego - po tym co napisałeś - zdajesz się (jeszcze) nie rozumieć.

Co to za argument że skoro jestem "świetna" to tu siedzę? Zakładam, że na naszym tagu większość osób regularnie
@Alzena: Nie napisałem, że menele oglądają meneli. Sugerowałem to, że każdy kto na przykład komentuje z prędkością światła już kolejny gniot jak Major psznje je gówno z miski Nera i tak od kilku miesięcy, lat musi byc też na swój sposób "zagubiony?". Jak się wejdzie na nowy filmik to tam już po minucie od wrzucenia na YT masz conajmniej 30 komentarzy od ciągle tych samych ludzi. Po kolejnej minucie 90.. I