Wpis z mikrobloga

Chciałbym żeby nie było spedytorów idiotów. No, ale sa ;(

Jeden z przepisywaczy opowaidał mi dzisiaj, że on może trzymac moje auto w nieskończoność płacąc mi 100e za dzień na rozładunku.

Rozładunek miał być wczoraj fix o godzinie 14:30

Grubo się to dzieciątko zdziwi co się stanie po 14:30 dzisiaj ;)
#bekaztransa #transport #spedycja #logistyka
  • 53
  • Odpowiedz
@Konkol: @JudzinStouner: @bartiprog: @Gadgetztan: @tomekkp: @CapoDiPtakMuzzapi: @GrindujTopy: @Roys_Loys: @hemikalik: @maniek930: @wronek89: @NieMogeSieZarejestrowac: @nilK_limaK: @Gremo: @Niebadzlosiem: @Trique: @Bakys: @Mirekzkolega:

Przepraszam za tak późną odpowiedź co się stało, ale w trakcie pracy wyskoczył jeszcze jeden problem gdzie trzeba było iść na noże.

Tak więc do tego przepisywacza nie trafiało
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: Po fachu, ale akurat nie logistyk. Przynajmniej nie obecnie bo właśnie zamierzam odejść ze spedytorki i znaleć pracę w porcie albo jakiejś zwykłej firmie i być gościem od transportu.

Stricte spedycja to #!$%@? branża i niestety mało ambitna
  • Odpowiedz
@Gremo: o kurła. niezłe cuda XD pewnie magazynierzy w kulki lecieli i przez to tak jest.

@nilK_limaK: no dokładnie, dziadtransy to biorą żeby leasing szybciej spłacać przeważnie.

@NieMogeSieZarejestrowac: niestety takie spedycje są gdzie wymagają stałego kontaktu. nawet raz wiozłem busem ładunek gdzie musiałem co chwila odbierać telefon od spedytora i potwierdzać, że jest wszystko ok. co prawda ładunek sporo warty bo to jakieś prototypy maszyn były,
  • Odpowiedz