Wpis z mikrobloga

Znajomy ostatnio takie kupił ale już wszystkie fajne wyprzedane :/


@Boquete: A spece na wykopie ostatnio pisali, że kto miał kupić mieszkanie to już dawno kupił i teraz ceny będą spadać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@messern: jeden kumpel właśnie też na Nowym Przewozie kupywał, ogólnie fajna okolica ale straszne blokowiska. Jedyne dobre mieszkania to od razu się wyprzedały (z widokiem na krakow lub na dziedziniec)..

Raczej nie celuje w centrum - bo nie potrzebuje. Zależy mi bardziej na ładnej okolicy. Myślę o Nowej Hucie bo ładnie tam się robi
@Boquete: a masz jakieś lokalizacje które Cię interesują? u mnie na Klinach się sporo fajnego buduje. Jedni powiedzą, że daleko, ale mi się tutaj podoba, w zasadzie wszystko w okolicy jest, sporo zielonego, duży park, parę placów zabaw, na rowerze blisko do Lasku Tynieckiego.
Z tym, że osiedle się szybko rozbudowuje i za jakiś czas może się okazać, że drogi nie będą wyrabiać i ciężko będzie stąd wyjechać. W dodatku, podobno
@dzana: hmm z takich okolic co znam:
- w pobliżu parku lotnika jest spoko, ładnie się tam robi
- to samo obok multikina
- od piastowskiej do bronowic okolice znam, troche przemysłowo tam mi się wydaję
- bonarka to chyba z patologią to mi się kojarzy
- tyniecka i tamte okolice no to bardzo zielono, ceny kosmos

Dlatego właśnie myślę może coś koło Huty
@Boquete: w pobliżu parku lotników ładnie to już było. Teraz tam naj@#$ane bloków. Ale jest sporo nowych budów w okolicy, więc jak najbardziej zainteresuj się tą okolicą, jeśli Ci się (nadal) podoba, ale w tej cenie może być ciężko. W okolice Multikina się IMHO nie pchaj. Jeden wielki korek i wolna amerykanka w zabudowie. Hutę polecam, ale raczej znajdziesz tam oferty na rynku wtórnym. Ewentualnie zobacz na Tomickiego, tam się dużo
w pobliżu parku lotnika jest spoko, ładnie się tam robi


@Boquete: tam buduje Matejek, ale cena 9-10k/m2

Bronowice to Mieszkaj w Mieście - ceny myśle 7-8k spokojnie
Ew Stawowa przystań

Okolice Bonarki to już są mega #!$%@? blokami

Tak ogólnie jeżeli celujesz w 6,5k to patrz na Kliny może, ew jakieś obrzeża Huty. Może Okulickiego?