Wpis z mikrobloga

Co mnie najbardziej boli w życiu?
To, że nigdy nie przeżyłem nastoletniej miłości z taką płodną samicą ze zdjęcia, mocno tego żałuję, niestety rodziców i ich #!$%@? (alkoholizmu) się nie wybiera, który mocno wpłynął na to kim dziś jestem, czyli nikim. Będzie się to za mną ciągnęło całe życie, ja #!$%@?.
#przegryw #depresja #takaprawda
N.....a - Co mnie najbardziej boli w życiu?
To, że nigdy nie przeżyłem nastoletniej ...

źródło: comment_V5wmGEpqbR8d62w6XertG5TrenfYWDtR.jpg

Pobierz
  • 52
Branie w wieku 30 lat dziewczyny która miała nas w dupie bo się bawił jest jak naplucie na własny ryj. Bez honoru


@Muodyhuopiec1919: więcej jadu i nienawiści, więcej! na pewno pomoże ci to lepiej spać i podejmować lepsze życiowe wybory. Jak rozumiem wiek kobiety implikuje jej zachowanie w młodości, czy to ilu miała partnerów wcześniej :D mam trochę więcej lat niż ty i mi szkoda by było czasu na dziewczyny młodsze
@Daleth2202:
Nawet jeśli znajdę sobie normalną dziewczynę w wieku 20+ to i to nigdy niebędę szczęśliwy.
Nigdy nie pogodziłem się z tym że miałem tak samotne dzieciństwo. Nigdy nie pogodzę się z tym że nie przeżyłem zupełnie nic.

Matka twierdzi że wiecznie jestem z czegoś niezadowolony. Gada że wiecznie mi coś nie pasuje.
Generalnie mam tak że nigdy nie umiałem się do końca cieszyć z dobrej oceny czy większego osiągnięcia. Zawsze
@Muodyhuopiec1919: mama ma sporo racji, jak żyjesz przeszłością i uważasz że twoja przyszłość jest zdeterminowana i nie ma nadziei to nic dziwnego że nic się nie zmienia. jak tak będziesz żył teraz to za kilka lat będziesz wspominał współczesność tak jak teraz wspominasz młodość. skoro wiesz w czym problem to staraj się temu zaradzić!
@Niedoszly_kierowca: nie wiem czy jest co przeżywać, takie nastoletnie miłości często są powodem do rozczarowań i w większości przypadków są nietrwałe. Jeszcze zdążysz kogoś poznać, a z DDA da się żyć, wystarczy podjąć terapię i dać sobie szansę ( ͡° ͜ʖ ͡°)