Wpis z mikrobloga

@Niedoszly_kierowca: Weź to olej i żyj jak człowiek, ja ostatnio zerwałem zaręczyny bo mojej zachciało się imprezować z wszystkimi tylko nie ze mną. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ufaj loszkom, też myślałem że już mam miłość na całe życie.
  • Odpowiedz
@Niedoszly_kierowca: te zdjęcia i historyjki w serialach to wszystko pokazówka byś się właśnie tak czuł, coś ci podpowiem: #!$%@? to bo te wszystkie nastoletnie miłości i wyjazdy i spontaniczne r00chanko na dziko podczas wyjazdów pożyczonym samochodem ojca Oskarka to jest blef jak #!$%@? i takie coś przeżyło może 5% nastolatków a i tak były to raczej tzw banany z większych miast xD to jedna wielka mistyfikacja popkultury i tyle, ja miałem
  • Odpowiedz
  • 1
No ja nwm mam 17lvl i rucham sobie dupeczki i staram się nie używać za bardzo uczuć xD i czuje się zajebiście z tego co mam, #!$%@? w nastoletnie miłości
  • Odpowiedz
@Niedoszly_kierowca: ale bzdury piszesz, jakby życie zależało od tego czy miałeś, ważne co dziś, a nie co wczoraj czy co jutro, bo jedynie na dziś masz wpływ... życie układa się różnie, czasu nie cofniesz a czasem najlepsze jeszcze przed nami, no chyba że już po 70 jesteś
no bo co to jest 20 lat jak jeszcze 50 lat...
  • Odpowiedz
@Niedoszly_kierowca:
Najgorsze że to będziem się z są tobą ciągnęło całe życie. Ja nawet jak będę miał 30 lat to i tak będ się rozglądał ząb tymi młodymi, bo nigdy nie miałem szkolnej miłości i przez to nie będę szczęśliwy.
Wyjechana laska lvl30 po karuzeli #!$%@?ów nie pomachaj cię szczerze tylko będzie cię miała za beta stabilizator. W latach szkolnych nie mamy kasy więc jeśli dziewczyna nas kocha, to jest to
  • Odpowiedz
@Patrycja1994:
Nie ma klasowych gwiazd. No chyba że za gwiazdę uważamy osobę z lepszym kawałkiem tyłka, głośniejszą.
Zawsze myślałem że gwiazda coś sobą reprezentuje, a tu wystarczy ciągle hhhiihii +300 lajków pod zdjęciem.
Od ilu lajków pod zdjęciem na dB jest się gwiazdą?
  • Odpowiedz
@Patrycja1994:
W wieku 15-25 lat wszystkie dziewczyny mają w dupę faceta który jest nudny, nie jest zabawny, nie budzi emocji, nie jest pewny siebie.
Więc „nudziarz” nie ma co liczyć ani na klasową gwiazdę (rak) ani na „przeciętną” dziewczynę.
Jedna i druga potrzebuje karuzeli emocji
  • Odpowiedz
@Muodyhuopiec1919 Mam na myśli, że zawsze w każdej grupie znajdzie się taka "najlepsza", która będzie mieć masę wielbicieli
Tylko poza nią są też inne dziewczyny na które można zwrócić uwagę, a nie oceniać wszystkie przez tą jedną "wybitną"
  • Odpowiedz
@Patrycja1994:
Ja tam byłem w technikum i było tam od #!$%@? dziewczyn, bo szkoła pokączona z technikum fryzjerskim. W klasach chemicznych było zawsze około połowa dziewczyn, a w fryzjerskich same dziewczyny.
„Gwiazdek” nie było. Chyba taka jest różnica między liceum a technikum.
W szkole i w klasie widziałem że jeden chłopaka z klasy ma po kilka/kilkanaście wielbicielek z klasy.
Albo jeden chłopak z mojej klasy miał wielbicielki z innej klasy.
Zasada
  • Odpowiedz