Wpis z mikrobloga

Co mnie najbardziej boli w życiu?
To, że nigdy nie przeżyłem nastoletniej miłości z taką płodną samicą ze zdjęcia, mocno tego żałuję, niestety rodziców i ich #!$%@? (alkoholizmu) się nie wybiera, który mocno wpłynął na to kim dziś jestem, czyli nikim. Będzie się to za mną ciągnęło całe życie, ja #!$%@?.
#przegryw #depresja #takaprawda
N.....a - Co mnie najbardziej boli w życiu?
To, że nigdy nie przeżyłem nastoletniej ...

źródło: comment_V5wmGEpqbR8d62w6XertG5TrenfYWDtR.jpg

Pobierz
  • 52
@Patrycja1994:
Zwykle wyglądało to tak że nawet jeśli się jakieś podobałem, to ją zanudziłem paroma zdaniami.
Jak ktoś nigdy nie ma koleżanek to dziewczyny też nie będzie miał. A dlaczego?
Koleżanki majà faceci „nadający” się do związku czyli zabawni, emocjonujący, pewni siebie.

Nigdy nie miałem koleżanek, bo jestem nudny.
Samotność od najmłodszych lat spowodowała że kiedy w wieku 11 lat zaintersowakem się chemią, tak mnie to wciàgnęło że nie wychodziłem ze
@Muodyhuopiec1919 To skoro wiesz jakie cechy Ci przeszkadzają to może stopniowo, powoli zacznij się zmieniać i pracować nad sobą? Samobójstwo niczego nie rozwiąże. Też nigdy nie byłam jakaś wielce rozrywkowa otoczona milionem znajomych, ale widzę na jakie cechy otoczenie reaguje przychylnie i je u siebie wyrabiam - to długi proces, ale warto bo to prowadzi do rozwoju To skoro dziewczyny już się "wyszalały i szukają stabilizacji" to czy tym bardziej to nie
@Patrycja1994:
Mam 20 lat.
Nigdy nie wezmę dziewczyny w wieku 30 do związku, bo taka by na mnie nie zwróciła uwagi w młodości. Mam grzecznie czekać aż dziewczyny wyszaleją się na karuzeli #!$%@?ôw?
Dlatego nawet jak dożyje 30 lat to będe szukał tych znacznie młodszych od siebie by nie stać sie betafrajerem.
W wieku 15-25 lat top20% facetów obraca dziewczynami, 50% facetów czyli normiki będą miały związki, a ja mam czekać
@Muodyhuopiec1919 Myślisz, że jak 30+ będzie z 18+ to ta 18+ będzie z nim z miłości? Proszę Cię.... W tej chwili mówimy o związku dla korzyści, o wiele lepiej jak podobni wiekowo będą ze sobą bo będą na podobnym etapie życia

Cały czas plujesz jadem i pretensjami do świata, moja rada dla Ciebie to: POWAŻNIE ZASTANÓW SIĘ CZEGO CHCESZ OD ŻYCIA
Chociaż widzę, że już masz plan związany z samotnością, brakiem rodziny
@Muodyhuopiec1919 Nie, nie jest to dla mnie normalne, ale tak wynika z Twojej wypowiedzi Chociaż prawda jest taka, że obydwie płcie w okresie dojrzewania różnie postępują Faceci też uprawiają seks z różnymi dziewczynami, kobiety z mężczyznami i to jest etap przejściowy Kobieta też może nie chcieć faceta z wieloma "przeruchanymi dupami"

Tutaj Ty decydujesz czy chcesz kogoś czy nie
Nikt nikogo do niczego nie zmusza
@Patrycja1994:
Gorzej jeśli ktoś nie ma wyboru i pozostają mu tylko te przeruchane egzemplarze po przejściach, bo w młodości był dla dziewczyn nudziarzem.
Ja mam na tyle godności że wole szybko zdechnąć niż się tak upokożyć.
Zainteresuje się jakimkś niebezpiecznymi zajęciami.
Ostatnio produkowałem HCN w pokoju (cyklon b) bo mi się nudziło.
Trzeba zacząć kusić los by ten się zlitował
Mam 20 lat.

Nigdy nie wezmę dziewczyny w wieku 30 do związku, bo taka by na mnie nie zwróciła uwagi w młodości.


@Muodyhuopiec1919: twoja młodość zaczyna się właśnie teraz, wiec o czym ty w ogóle gadasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) jakie to śmieszne jest, jak osoba w wieku 20 lat mówi czego to tam nigdy nie zrobi...
@janiszewski152:
Branie w wieku 30 lat dziewczyny która miała nas w dupie bo się bawił jest jak naplucie na własny ryj. Bez honoru
Przez 20 lat byłem zlewamy przez dziewczyny. Co ma się zmienić?
Aaa czekaj no tak mam się rozwijać czyli dobrze zarabiać tak by być lepszym bankomatem dla zjechanej karyny
@Muodyhuopiec1919: ciekawe jak w wieku 30 lat chcesz poderwać 16-latkę xD i jak ten związek ma wyglądać, chcesz odrabiać z nią pracę domową z matmy? xD 16-latki jedyne co robią to oglądają na insta obrazki z butami, cyckami innych kobiet i jedzeniem a po szkole chodzą do cukierni obrabiać dupę tej która ukurat z nimi nie idzie
@Muodyhuopiec1919: może się naoglądałeś za dużo szkolnych anime albo idealizujesz przesadnie okres szkolny bo ciągle się obwiniasz że nie przeżyłeś go lepiej. naprawdę kobiety 20+ też są zdolne do zakochania tylko że to przebiega inaczej bo są już dojrzalsze niż tępe 16-stki z liceum z majtkami prześwitującymi przez legginsy