Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Na studiach miałem ziomka ortodoksyjnego chrześcijanina, który znalazł sobie podobną dziewczynę. Wtedy było to dla mnie śmieszne, ale zdałem sobie sprawę, że on będzie miał coś co nie będzie miało 90% normików - relację, która będzie trwała lata(badania pokazują, że takie małżeństwa są trwałe), na dobre i na złe, oraz żonę która szanowała się od początku, a nie wyszła za niego bo się wybzikała i zachciała betabankomatu. To jest wygryw. Reszta może i teraz się bawi, ale zestarzeją się i czeka ich samotność i frustracja, bo nie będą potrafili być z nikim na stałe.
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciekawe jak wyglądają seksy takich świętojebliwych ludzi, którzy dopiero po ślubie bo Jezus patrzy?
Wyobraźcie to sobie. Typ zestresowany, konar nie chce zapłonąć, laska leży jak kłoda na łóżku z rozłożonymi nogami. Kobieta nic typowi nie pomoże bo nie wie czy można złapać za benis, może to grzech...w sumie zakonnica na naukach nie powiedziała. Loszka zdejmuje te swoje pantalony pod którymi czai się dżungla amazońska, typ już spocony od miętolenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: trwałe nie znaczy szczęśliwe. Moi rodzice rozwiedli się po 20 paru latach. Gdyby nie głęboka wiara i przekonania rozwód byłby co najmniej 15 wcześniej i każde z nich miałoby szansę na ułożenie sobie życia. W ich środowisku wiele par w ogóle ze sobą nie żyje, ale trwają w małżeństwie ze względu na zasady.