Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki zaraz zesram sie ze strachu przed ewentualną wpadką. Dziewczyna nie ma okresu już od ponad tygodnia (co prawda nigdy nie ma regularnego, ale tak jeszcze nigdy nie było), oczywiście seks był z zabezpieczeniem (gumki), jednak obawiam sie ze mogłem ją mieć źle założoną. Najgorsze jest to że uprawialiśmy seks dzień przed zaplanowanym okresem i miała wtedy typowe dla siebie oznaki przed okresowe (ból brzucha itd) jednak następnego dnia wszystko jej przeminęło. Chciałbym zrobić test ciążowy jednak ma problemy hormonalne co może znacznie wpłynąć na wynik testu. Jak bardzo powinienem być osrany?
#zwiazki #seks #ciaza #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 56
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Jeśli uprawialiście seks dzień przed okresem i z gumką to możliwość zajścia jest naprawdę minimalna. A jeśli zadajesz takie pytania oznacza to, że jesteś bardzo młody a ona jeszcze młodszą, czyli tydzień spóźnienia to jest nic.
Cykl nie zawsze trwa u każdej kobiety idealnie 28 dni, a teraz taki ogólnie stresujący okres, więc od tego też może się spóźniać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: ogarnij kiedy kobieta ma dni płodne... Nie uważa się w szkole to potem jest panika... Dni płodne są przez kilka dni i jest to parę dni po zakończeniu okresu. Przez ten jeden stosunek przed miesiączką ojcem nie będziesz. A jak dziewczyna będzie matką to wychowaj jak swoje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja pierdzielę, wiedza na temat okresu kobiety, dni płodnych i takich tam jest zerowa jak widzę.
Jeśli uprawialiście seks dzień przed rozpoczęciem miesiączki to nie jest to okres płodny, zgoda, mógł się przesunąć, ale mała szansa, że aż tak, że praktycznie w dniu przewidywanej miesiączki jest dzień płodny. (2 tygodnie przed miesiączką jest owulacja i już dzień po niej następuje okres niepłodny, którego długość jest stała.
Bardziej ryzykowny jest
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km od
  • Odpowiedz
Jeśli uprawialiście seks dzień przed okresem i z gumką to możliwość zajścia jest naprawdę minimalna.


@mokry_sen_polonisty: skoro miesiączka spóźnia się już tydzień, tzn. że to nie był dzień przed miesiączką, bo czas między owulacją, a miesiączka jest stały i wynosi ok. 14 dni. Skoro nie dostała dotąd okresu, tzn. że owulacja jej się przesunęła, a więc jest możliwe, że akurat były dni płodne, kiedy współżyli.
  • Odpowiedz
ale mała szansa, że aż tak, że praktycznie w dniu przewidywanej miesiączki jest dzień płodny.


@taalarek: mała, ale jest. Skąd masz pewność, że akurat coś się nie popierdzieliło mocno w jej organizmie, zwłaszcza jeśli (rzekomo) ma problemy hormonalne? Mi się zdarzały obsuwy po tydzień, a mam wyjątkowo regularne cykle, myślę, że dwa tygodnie u kogoś, kto ma nieregularne nie jest jakimś wielkim zaskoczeniem.
  • Odpowiedz