Wpis z mikrobloga

Scrollujesz to mirko i co chwilę widzisz jakieś wysrywy pod tagiem #przegryw Oczywiście nie wszystkie, są też normalniejsze wpisy, które jakoś się w miarę czyta... W każdym razie, zastanawia mnie jedno. Tak chętnie się udzielacie na tagu, narzekacie na brak znajomych z powodu rzekomej ''złej aury'' czy innych cudów na kiju. Czemu sobie nie zrobicie jakiegoś spotkania? xD Skoro macie tyle wspólnego, tak łatwo Wam przychodzi narzekanie pod tagiem, to czemu po prostu się razem nie zapoznacie? Pyknijcie sobie jakieś party w pubie, czy nawet głupi spacer, posiedzenie gdziekolwiek. Wystarczy jedna osoba, która zainicjuje spotkanie w danym mieście i tak oto w ten prosty sposób możecie w końcu poznać nowych, podobnych Wam ludzi. Działania coś zmienią, biadolenie już nie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#takaprawda #oswiadczenie #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thachi: A czyje ustalają? Twoje? ( ͡º ͜ʖ͡º) Przecież możesz mieć swoje racje i dalej tkwić w punkcie wyjścia. Zacząłeś sam dyskusję, #!$%@?łeś ją swoimi urojeniami, a teraz masz ból dupy o to, że ktoś ma własne zdanie. No litości... Nikt Ci nie każe ze mną gadać. Żyj w swoim świecie. #!$%@? z tym, że osoba trzecia często widzi więcej, niż sam ''poszkodowany'', który zazwyczaj
  • Odpowiedz
@night_witch95: A co, twoje? Mam ból dupy o to, ze uprawiasz takie nieuprawnione wnioskowanie tylko po to by leczyć swoje kompleksy i móc nazywać się SUPER TWARDĄ ASERTYWNĄ BABKĄ, O TRUDNYM CHARAKTERZE kiedy w rzeczywistosci jesteś bucem :P
  • Odpowiedz
@Thachi: Nie musisz mi podsyłać definicji, które znam. Ale duże byłoby Twoje zaskoczenie, jakby psycholog Cię pewnymi innymi definicjami zasypał ;) Sam dla siebie spójrz w lustro i pomyśl, czy na pewno nie masz nic do przepracowania i jesteś idealny i czy ''to wszyscy źli ludzie są wokół'', czy jednak też masz wpływ na ich postrzeganie Ciebie swoimi durnowatymi zachowaniami, dokładnie takimi, jakie prezentujesz tutaj. Uhhh i znowu się powtarzasz.
  • Odpowiedz
@Thachi: Tak sobie wmawiaj ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Powodzenia z psychologiem. Dalej nie ma sensu dyskutować, bo masz swój świat, a nie jesteś dla mnie nikim ważnym, żebym poświęcała swój czas na dyskusję.
  • Odpowiedz
@night_witch95: Wicewersa, kompleksiaku. Twoje bycie twardą i asertywną osoba jest tylko pozorem, dzieki ktoremu oddalasz się od swojego prawdziwego problemu zakompleksienia, sama się przyznalaś do kompleksu. I to są eufemizmy by ukryc to, ze po prostu stałaś się bucem. Jak moglas nie zrozumiec tak oczywistej tresci z mojej wypowiedzi? Chyba specjalnie odczytalas to tak jak ci wygodnie bys znowu mogla sie podkopowac w stanowisku "JA MAM RACJE JESTEM TAKA ZAJEBISTA".
  • Odpowiedz
@Thachi: Oj panie... tego już nie pomalujesz ¯\_(ツ)_/¯ Coraz bardziej odlatujesz w swój świat. Czytać ze zrozumieniem też nie potrafisz, bo jakby było inaczej, to byś takich bredni nie pisał, ale już nie chce mi się nawet punktować tego wszystkiego. Żyj w swoim świecie, gdzie będziesz sam, bo zachowujesz się jak idiota, zamiast coś z tym zrobić. I nie, to nie efekt bycia sztywnym. Powodzenia w życiu i na tym
  • Odpowiedz
Wystarczy jedna osoba, która zainicjuje spotkanie w danym mieście i tak oto w ten prosty sposób możecie w końcu poznać nowych, podobnych Wam ludzi.


@night_witch95: To się nie dodaje w prosty sposób.. Całość to więcej niż suma wszystkich części i dwoje, samotnych nieszczęśliwych ludzi to nie z automatu para przyjaciół, tylko nadal dwoje samotnych, nieszczęśliwych ludzi.
  • Odpowiedz