Wpis z mikrobloga

Scrollujesz to mirko i co chwilę widzisz jakieś wysrywy pod tagiem #przegryw Oczywiście nie wszystkie, są też normalniejsze wpisy, które jakoś się w miarę czyta... W każdym razie, zastanawia mnie jedno. Tak chętnie się udzielacie na tagu, narzekacie na brak znajomych z powodu rzekomej ''złej aury'' czy innych cudów na kiju. Czemu sobie nie zrobicie jakiegoś spotkania? xD Skoro macie tyle wspólnego, tak łatwo Wam przychodzi narzekanie pod tagiem, to czemu po prostu się razem nie zapoznacie? Pyknijcie sobie jakieś party w pubie, czy nawet głupi spacer, posiedzenie gdziekolwiek. Wystarczy jedna osoba, która zainicjuje spotkanie w danym mieście i tak oto w ten prosty sposób możecie w końcu poznać nowych, podobnych Wam ludzi. Działania coś zmienią, biadolenie już nie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

#takaprawda #oswiadczenie #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thachi: Sztuczki xD Ja #!$%@?... naprawdę masz problem i widać go coraz bardziej. Masz swój zamknięty świat. Czuję, że z takim podejściem, to nikt Cię z niego nie wyciągnie. Może sam kiedyś wyjdziesz. I gwarantuję, że dla normalnych ludzi, jedynym bucem tutaj będziesz Ty. Nie zagłuszysz swoich problemów i kompleksów udawaną dumą. Jesteś strasznie typowy. Sama nie wiem czy powinno mi być Ciebie żal, czy jednak jesteś osłem i sobie
  • Odpowiedz
@baraneo: Jakaś tam gastka nainwa się trafi. A przynajmniej tak myślę i ewentualnie do nich skierowany jest ten post :D Choć z drugiej strony... jak ci normalni spotkają się z tymi dzbanami... Szybkie pranie mózgu będzie :v Ciężka sprawa.
  • Odpowiedz
@Thachi: Póki co za dużo argumentów nie masz, poza atakowaniem i bronieniem się rękami i nogami przed prawdą. I Ty mi o poziomie mówisz? No błagam. W Tobie jest też problem, pora wziąć to na klatę ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Przyznanie się do choroby, zaburzeń i problemów, to już połowa sukcesu. Może Ci się uda.
  • Odpowiedz
@Thachi: No nie uważam, by jakość moich argumentów była kiepska. Poza tym z mojej strony przynajmniej jakiekolwiek są. Tak naprawdę to Ty zacząłeś atakować, bo sobie coś uroiłeś. Ja Ci mogę powtarzać do znudzenia, że masz problem i najwyższa pora się ogarnąć, bo jesteś starszym hipokrytą, jeśli wymagasz od innych, a od siebie nic. Nie mam monopolu na prawdę, ale mam swoje zdanie i się go trzymam. Na tym polega
  • Odpowiedz
@Thachi: Buce nie, ale jak już ustaliliśmy, mnie to nie dotyczy :) Zamiast skupiać się na mnie (co i tak Ci nie wychodzi) skup się wreszcie na sobie i przemyśl parę spraw. Naprawdę, wyjdzie Ci to na dobre. Sprawdź gdzie masz dobrego psychologa w swoim mieście.

Nie określasz się, ale regularnie się pod nim udzielasz... Faktycznie, ma sens :v
  • Odpowiedz
@Thachi: Tam się nie udzielasz regularnie. W innych miejscach Cię dużo częściej widuje, mimo, że nawet tego tagu nie przeglądam, poza tym, co się wyświetli. Dziwne, nie? ;) Dyskutować możemy, jak przestaniesz się wzbraniać przed wszystkim. A epitety, które nie mają ze mną nic wspólnego mnie nie interesują. Znam swoje wady i zalety i to Ty masz tu problem z tym wszystkim, a nie ja. Najwyraźniej łapie Cię ból dupy
  • Odpowiedz
@Thachi: Żadna maska. Kolejny Twój problem, przywykłeś do fałszywego i mało wartościowego środowiska. Ale zaskoczę Cię, nie każdy taki jest. Już mówiłam, nazywaj to jak chcesz, ale wymyślone określenia nie zmienią faktów. Ja mam świadomość tego, kim jestem. Tobie tego bardzo brakuje, ale narzucanie innym, żeby byli tacy jak Ty na pewno Ci nie pomoże ;) Bycie wybrakowanym też nie jest korzystne. Nie wiem po cholerę się bronisz, skoro i
  • Odpowiedz