Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej. Pisałam ostatnio o sytuacji z kolegą w pracy. Jest on podrywaczem, chociaż aktualnie skupia się na mnie. Dobrze wie jak uwieść dziewczynę i sprawić żeby czuła się jak księżniczka, na bank jest świetny w łóżku (trochę o tym rozmawialiśmy). Wiem czego mogę od niego oczekiwać, bo raczej nie związku... Ale nie o tym.

Ostatnio mam ogromną ochotę na seks. Jestem sama od roku. Umówiłam się z moim eks ale było tak słabo z pieszczotami że wyszłam zanim do czegoś doszło (ugryzł mnie w cycka i nie chciał zejść na dół).

Rozważam dwie opcje. Wynajęcie faceta za hajs (gdzie takiego szukać?) albo seks z tym moim kolegą z pracy.
Minus faceta do towarzystwa to taki, że bez jakiejkolwiek więzi seks jest średni.
Minus kolegi z pracy jest taki, że będę go potem często widywać albo zakocham się w tych jego gierkach (jest w tym naprawdę świetny). Bedę czuła się wykorzystana mimo że sama potrzebuję tylko seksu xD #logikarozowychpaskow

Co robić? PS To serio nie jest bait. Kobiety też mają popęd tylko bardzo połączony z emocjami...

#seks #zwiazki #korpo #pracbaza #divyzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 33
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: załóż konto na portalu randkowym, napisz, że szukasz seksu, będziesz mogła bez końca prebierać w kandydatach nawet jak jesteś gruba i brzydka. Ewentualnie zrób przysługę jakiemuś mirkowi XD. Jakość takiej przygody to kwestia dyskusyjna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
na bank jest świetny w łóżku (trochę o tym rozmawialiśmy).


@AnonimoweMirkoWyznania: to jest zabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niestety ale same slowa to za malo. Kazdy facet moze wciskac taki wlasnie kit, aby uwiezc kobiete. Oczywiscie zawsze sie jakas na to zlapie. Juz sie tak lapiecie od tysiecy lat.
  • Odpowiedz
TrzeźwyAzjata: a później cyk do cichego mirkowego informatyka się ustatkować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie ma w tym nic złego, tacy jeszcze się cieszą, że jak wygrzmociło mu żonkę 20 podrywaczy to jest wystarczająco seksualnie usatysfakcjonowana by spędzić z nim resztę życia na spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}
  • Odpowiedz