Wpis z mikrobloga

@Trap-Loser: przykra rzeczywistość, miał być mobilny Chad a wyszedł Pan Przemek :/
Najlepiej do salonu stricte męskiego z fryzjerem facetem poniżej 40, ale takiego ogarniętego albo robić samemu. I tak można się zawieść, ale przynajmniej nic nie płacisz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Trap-Loser: można, ale łatwiej zrobić komuś kto ma jakieś pojęcie, czyli nie pani Grażyna67 ani nie Wioletka80, bo te to tylko powiedzą, że no przecież jest dobrze, albo że to się jeszcze ułoży czy jak trochę podrosną to będzie gitara XDD ta no #!$%@? tam
Ja akurat co prawda chodzę do zwykłego salonu u babeczki, ale jest sprawdzona, interesuje się "trendami" (jakkolwiek to nie brzmi) i jest spoko, dlatego też
  • Odpowiedz
@Trap-Loser: tez kiedyś chodziłem do fryzjerek i płaciłem 30-50zl a nie umieli nic zrobić. Pierwszy raz poszedłem do podobno najlepszego Barbara w Warszawie, zapłaciłem 90zl, wypiłem trochę łychy pograłem na playstation czekając na swoją kolej, obcięli mnie zajebiscie, doradzili jak będziemy dalej postępować aby zapuścić włosy, wymodelowali fryzurę.
40zl różnicy między porządnym barberem a fryzjerem damsko-męskim sprawiło ze nigdy więcej nie pojde do fryzjera.
  • Odpowiedz