Wpis z mikrobloga

@Mekki: No bo k---a, jak można k---a non-stop jeździć środkiem j-----j drogi. Albo przed zakrętami hebluje do 40, a tylko się łuk prostuje to gaz w podłogę, że mało kółek nie pogubi i ni c---a takiego ciula nie wyprzedzisz. I za każdym j-----m razem w połowie wyprzedzania zjeżdża na lewo. Antykierowcami jesteście. #stonoga
  • Odpowiedz
@Mekki: Ja jestem busiarzem, ale nie jeżdżę przeładowany, bo Master się do tego nie nadaje. Jak mu wsadzisz półtorej tony (mówię o furgonie), to jedzie, jak dołożysz kolejne 5 kilo, to już się zaczyna zapadać w ziemię. Sprawdzone doświadczalnie.
Pangia - @Mekki: Ja jestem busiarzem, ale nie jeżdżę przeładowany, bo Master się do t...
  • Odpowiedz
@Pangia: A moja patelnia przez najbliższe dwa lata nie jeździ przeładowana, bo jest nowa i ma wagę.( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nawet nie mam kiedy p--------ć busiarzy bo siedzę całymi dniami na koparce.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mekki: W NORMALNYM CYWILIZOWANYM KRAJU JAK JEDZIESZ ZA KIMŚ I BĘDZIESZ ZA NIM TAK DŁUGO JECHAŁ AŻ ZOBACZY W LUSTERKU ŻE ZA NIM JEDZIESZ TO ALBO CI TEN CZŁOWIEK ZWOLNI ALBO MRUGNIE PRAWYM MIGACZEM I POWIE NA CB

Czysto jest, leć śmiało

A W POLSCE? JA P------E W POLSCE JAK W LESIE K---A, NIE, W POLSCE JAK W CHLEWIE OBSRANYM GÓWNEM K---A, WYCHYLISZ SIĘ POLAKOWI RODAKOWI W LUSTERKU, TO JAK
  • Odpowiedz
@i-kamieni-kupa: Potwierdzam, nie ma bardziej w----------j rzeczy jak man w automacie pod beczką xD
Często załadowany próbuje ruszać z 5, trzeba go pilnować i samemu redukować przed startem. Jak już ruszy z 3 to najpierw piłuje do 2tys. obrotów a potem przerzuca na 4, chwile pomyśli i znowu przerzuca na 5, potem trochę się rozpędzi i potrafi wbić 7 i mieć 900 obrotów. Gardzę automatami jak nie wiem co. xD
  • Odpowiedz
@i-kamieni-kupa: Mam automat pod cysterną nie widzę problemu nawet w terenie, jedynie czego nie da się zrobić to strzelić ze sprzęgła (i-shift)
@Pangia: w teren to i tak się bierze skrzynie tupu powertronic z hydrokinetykiem która zmienia biegi pod obciążeniem cały czas przekazując moment obrotowy na koła.
Nowe automaty wypierają manuale ponieważ są lepsze pod wieloma względami i nie potrzebują doświadczonego kierowcy korzystają nawet z gps żeby wiedzieć
  • Odpowiedz