Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie mirki i mirabelki!
Przychodze z dość bardzo mało ważnym aczkolwiek istotnym problemem kryzysu egzystencjalnego i chciałbym poznać waszą opinie, a także zapoznać się z waszymi radami poruszającego tematu. Ale bez zbędnej onanizacji słownej przechodze do setna problemu.

Otóż od pewnego czasu chodzi mi po głownie znalezienie "drugiej połównik" i nie chodzi mi tu o to, że miałem spodkanie z gilotyną, a raczej uważam, że związek może pomóc odciążyć mnie od problemów codziennych (nie w sensie, że zrzucić wszystko na drugą osobe tylko mieć kogoś bliskiego żeby mieć odskocznie od rzeczywistości). Jako, że raczej zabieram się do tego jak pies do jeża myślałem o #tinder ale czytanie wykopu całkowicie spaczyło mój mozg (dużo tego tam nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i nie wiem, czy warto marnować na to czas... Wykluczam zapoznawanie się w sposób konwencjonalny ponieważ jestem osobą która lubi widzieć od razu efekty swojej pracy niż robić jakieś podchody jak 14 latek do dziewczyny z klasy. Tu z pomocą właśnie przychodzi #tinder

Jak myślicie, czy warto spróbować z tinderem, czy może jednak mój sposób myślenie o tworzeniu znajomości w "realnym życiu" jest dość dziecinny? A może macie jakieś inne pomysły które będą lepszym rozwiązaniem?

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #mirabelkopomusz #rozowepaski #niebieskiepaski #milosc ale tak trochę, bo nie przesadzajmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 17
  • Odpowiedz
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania Jeśli nie będziesz poświęcał większość czasu nad spuszczaniem się ile to jest tam pustych lasek to zaczniesz zwracać uwagę na te normalne i może się udać. Ja swojego niebieskiego też na tinderze poznałam.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja bym tindera próbował. Zawsze można się pośmiać z tego typu ludzi co tam jest( księżniczki etc. ) :D.

Taki tip co do tindera. Umawiaj się z laskami w taki sposób, że jeżeli ewentualnie Cię wystawi to miałbyś plan B. Na przykład, ja lubię umawiać się na bilard, bo jak babka nie przyjdzie to sam sobie zagram, bo lubię to robić :D. Ewentualnie miej znajomych w zapasie, że z miejsca
  • Odpowiedz
OP: @KiwiSnufkin: @Dele: @NotAtencion: nie no, nie szukam "porządnej" kobiet żeby się z nią żenić tylko tylko normalnej relacji damsko-męskiej na miesiąć może 3 i do widzenia, a jak będzie się układało to może i na dłużej. Właśnie dlatego biorę pod uwage tindera, ale opinia, że różowe na tinderze to strata czasu mnie zniechęca. W sumie też to wiąże się z moim problemem którym są skłoności socjopatyczne z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania niebieskiego poznałam na tinderze, znam dwie inne pary, które też się tak poznały. Da się znaleźć normalnych ludzi, ale musisz mieć świadomość, że może to trochę potrwać i niekażdy będzie taki, jak w czasie rozmowy przez apke ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: czy uwazasz ze osoba ze sklonnosciami socjopatycznymi jest dobrym partnerem do zwiazku? bo chyba nie jest. A skoro tak to dlaczego oceniasz laski z tindera jako beznadziejne skoro sam tez taki jestes (tzn beznadziejny)?
tylko kogoś ze świadomością, że nie jestem i raczej nie będą dobrym partnerem do końca życia żeby nie psuć życia innym. brzmisz jak jakis tokstyk ktory chce znalezc sobie laske ktora ma go niby odmienic, on
  • Odpowiedz