Wpis z mikrobloga

Szukam VPS-a z DirectAdmin i administracją(instalacja + okresowe aktualizacje softu, same Wordpress). Zależy mi na pełnej separacji kont i możliwości wykonywania osobnych kopii dla poszczególnych kont(kopie na dyski talerzowe). Na start potrzebuję około 80GB powierzchni SSD. Zależy mi na software stricte pod przyśpieszenie Wordpress(http/2, LiteSpeed, Redis) i niski TTFB pod Google ( ͡º ͜ʖ͡º). Nie wiem ile ramu i ile procków będzie mi potrzebne na start (około 8 instalacji WP, lokalne strony < 2k uu /mc). Ktoś siedzi w temacie i mógłby coś doradzić? #serwery #hosting #wordpress #vps
  • 3
@DrFly: Ciężko znaleźć na polskim rynku sensowną ofertę VPS z zarządzaniem. Z resztą w ogóle większość dostawców się z tego wycofuje. Jedynie co mogę polecić to Hitme - lata temu miałem u nich swojego pierwszego VPSa z administracją, potem już sam zarządzałem. Ale z 3 lata temu znajomy pytał o coś podobnego o jak mu ich poleciłem to nadal z nich korzysta. Choć trzeba sobie zdawać sprawę że ta administracja zawsze
@DrFly Cześć! Biorąc pod uwagę koszt panelu DA, administracji, CloudLinuxa (w celu pełnej separacji kont), kopii to myślę, że taniej by wyniosłoby konto reseller u nas. Jeżeli byłbyś zainteresowany to zapraszam na PW :)