Wpis z mikrobloga

W czerwcu minęły ponad trzy lata od mojej transformacji. Miałem nawet swój własny tag (#zemstaprzegrywa), ale mnie wystalkowali i musiałem usunąć wpisy.

Transformacja sylwetki: sylwetka

Zęby (nosiłem aparat): zęby

Broda (używałem minoxidilu, przez ok. 1,5 roku): broda

Z wyglądu to tyle. Zainteresowania mi też się zmieniły, chociaż w sumie wcześniej zainteresowań nie miałem wcale. Codziennie grałem na kompie i od czasu do czasu coś poczytałem, to tyle głównie. Obecnie interesuje się historią, literaturą i muzyką rosyjską. Zostałem też myśliwym. No i chodzę na siłownię. Zacząłem również medytować (po roku medytacji zacząłem chodzić do kościoła i tak już zostało, modlitwa na mnie lepiej działa).

Od początku mojej zmiany jestem również na #nofapchallenge (po 500 dniu, przestałem liczyć).

I teraz najważniejsze pytanie: Czy moja zmiana coś w moim życiu zmianiła?

Bardzo dużo. Krótko mówiąc chce mi się żyć, wcześniej tylko czekałem, aż będzie wieczór, żebym mógł poleżeć na łóżku i przez kilka godzin nic nie robić na internecie. Obecnie robię dużo rzeczy i powoli zaczyna brakować mi czasu (dlatego rozważam przejście na 3/4 etatu, pieniądze nie są dla mnie najważniejsze).

i drugie: Czy znalazłem #rozowypasek?

Nie.

Nie to, że bym nie chciał, ale bardzo urosło mi ego i mam wygórowane wymagania. Wcześniej wystarczyłaby mi zwykła dziewczyna, tylko żeby była miła i w miarę mną zainteresowana.

Obecnie, nie mógłbym być z kobietą, która nie jest bardzo ładna (to jest mój ideał pod względem wyglądu #, nie mógłbym być z kobietą, która nie ma podobnej urody. Która zarabia mniej niż 4k netto, która jest starsza niż 25 lat. O typowych cechach kobiecych (wrażliwość, niewinność) nawet nie wspominam, bo to oczywiste.

Obecnie, otrzymuję sporo atencji od kobiet, ale one chyba urwały się z innej planety. Wyuzdane, wytatuowane (!), wulgarne, pijące alkohol (!!!), frywolne. Po prostu MASAKRA.

Ale wierzę, że wkrótce znajdę kobietę mojego życia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw #wygryw #wychodzimyzprzegrywu #zwiazki #seks #silownia #logikarozowychpaskow
  • 121
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: mniej niż 25 lat i więcej niż 4k netto. To kobitka musi być chyba albo programista albo project managerem albo projektantem, bo rzadko kto w takim wieku będąc na początku kariery w swojej dziedzinie zarabia takie pieniądze nawet w dużym mieście.
  • Odpowiedz
@janeeyrie czy ja wiem

Mysle ze warto sie pochwalic, zwlaszcza jesli nastapila prawdziwa zmiana na lepsze.

Moze te wymagania troche z dupy z 4k jak dziewczyna ma mniej niz 25 lat bo w ten sposob zaweza sobie grono kandydatek pewnie do jakiegos 1%. Ale poza tym szacun.
  • Odpowiedz
Ale same tatuaże w sobie nie są już syndromem półświatka


@nocny_akwarelista: Za to są syndromem braku własnej wartości i taniej próby dowartościowania swojego wyglądu. Żadna normalna laska bez kompleksów nie robi tatuaży. Faceci zresztą też. Albo patologia albo kompleksy. Nikt nie budzi się z myślą WSTANE RANO I ZROBIE Z SIEBIE BRUDNOPIS BO TO FAJNE.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina

Tania próba dowartościowania się... Czy ja wiem, ludzie na to wielkie pieniądze przeznaczają. A potem jeszcze większe na aftercare. Ale masz rację. Nikt nie wstaje z nią na dzień myśląc, że zrobi z siebie brudnopis. Najpierw robisz małą dziarkę bo hehe fajny wzór, a 10 lat później masz dwa rękawy, szyję, klatkę i plecy skończone, a nogi jako WIP i lżejszy o 20 tysięcy.
To co jest drogą próba dowartościowania
  • Odpowiedz
To co jest drogą próba dowartościowania się dla prawdziwych porządnych obywateli?


@nocny_akwarelista: Spełnianie się, które nie jest próbą atencjnowania się i przykrywania swoich kompleksów. Nikt nie robi tatuaży dla siebie. Mają być #!$%@? wielkie i się rzucać w oczy dla tej małej garstki ludzi którzy są równie zakompleksieni więc porobią sobie komplementy xD

Każda jedna laska z tatuażem jest łatwa. Im więcej ich ma tym łatwiejsza. To oznaka POTĘŻNYCH kompleksów.
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina
Generalnie to tak jak powiedzieć że do fryzjera nie chodzisz dla siebie, tylko dla innych żeby się im podobać. I jakie chcesz przykryć kompleksy? To nie jest tatuaż np grubych ludzi ¯_(ツ)_/¯
Zresztą jeżdżąc na masę imprez o tematyce tatuaży i tatuatorskiej (polecam jak ktoś chce się że szkiców innych pouczyć) i często są tam też ludzie bez dziarki. Cudo nie? Ostatnio widziałem jak facet generalnie "czysty"jeszcze sam żonce płacił
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa: w sumie fizycznie fajna przemiana, ale po tym jak piszesz mam wrażenie, że dalej masz dozę spierdoxa w sobie, i jak w końcu znajdziesz tę blondynkę skromna mniej niż 25 ale więcej niż 4k netto to nawet na Ciebie nie spojrzy XD. No ale inne laski to patusiary, ty czekasz teraz jak te różowe na rycerza na białym koniu xd. 0,00001% szans, ale grunt, że pozostaje Ci modlitwa
  • Odpowiedz
@zemsta_przegrywa Czy mi się wydaje, czy Ty szukasz zakonnicy? Zejdź na ziemię. Niewinna, niewyuzdana (czyli że po cichu i po ciemku?), nigdy nie przeklinająca, taka całkowicie niepijąca, skromna i dobra duszyczka, pomijając że nie istnieje to znudzi Ci się po miesiącu, albo zdradzisz ją w końcu z jakąś mniej nudną koleżanką. Kobieta musi mieć pazur, choćby mały i dobrze o tym wiesz. Już taka Wasza natura.

Wzrost 178


No i teraz najlepsze xD tak z 10 cm więcej i mógłbyś mieć takie wymagania, ale takie laski jak ze zdjęcia i opisu mają już swoich chadów >180. Mój obecny ma >190 i nie wyobrażam sobie już mieć niższego, a takiemu jak ty bym chyba musiała stołek podstawiać xD
  • Odpowiedz