Wpis z mikrobloga

cześć, niedawno zacząłem przygodę z #bieganie i kupiłem jakiś czas temu #garmin forerunner 235 (m.in. za opiniami podanymi tutaj, dzięki!) - na ile mogę ufać pomiarom tętna? pytam, bo przy biegu w tempie 6-6:30 zawsze pokazuje mi średnie tempo w okolicach 170. 10 km w godzinę = tętno 170, 6 km po 6:30 i tylko minimalnie niższe (167). jestem w stanie zrobić dyszkę w 55 minut (hasztagchwalesie, haha), więc chyba biegając minutę wolniej na km tętno nie powinno być takie wysokie? zapinam go chyba ok, powyżej nadgarstka, odciska mi się ten czujnik po zdjęciu.

tak mnie naszło w oczekiwaniu na zapisy do biegu trzech kopców ;) dzięki i pozdrawiam, śledzę tag od jakiegoś czasu (ale jak zwykle raczej mało się udzielam :D)
  • 20
@oldgamesfan: szlag, przegapiłbym! Fuks że trafiłem na Twój wpis :)
Gorzej, że strona zdechła przed płatnością, a potem napisała że dostanę numer startowy po zaksięgowaniu płatności - nie trafiłem w ogóle do PayU... Pytanie co teraz zrobić. Nawet nie mogę ponownie się zarejestrować...
@timeless: lepiej. Przy okazji zobaczyłem że są zapisy na półmaraton. A co tam, dopiszę się. Poszło, nawet payU było, wszystko OK. Mam już numer startowy. Dostałem w tym temacie... 8 maili xD Póki co, rzecz jasna...
@timeless: cholera, chyba jestem w czarnej dupie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

a. wniesienie opłaty startowej możliwe jest wyłącznie poprzez system płatności PayU do dnia 13.09.2019 roku bezpośrednio po zgłoszeniu uczestnictwa lub gotówką w Biurze Zawodów, w przypadku niewyczerpania limitu startujących.
UWAGA!!! W przypadku pominięcia opłaty przy zgłoszeniu możliwa jest wyłącznie płatność w gotówce w Biurze Zawodów w kwocie obowiązującej w Biurze Zawodów, w przypadku niewyczerpania limitu sta
@enron: Nie masz nigdzie linku do płatności? W mailu albo na stronie w "moich zgłoszeniach"?

Jeśli nie ma i nie pozwala ci się zarejestrować, to zawsze pozostaje możliwość założenia drugiego konta. Tylko śpiesz się, bo zostało już tylko 1000 miejsc.
@enron: na logikę, jak przyznali ci nr startowy to miejsce masz niby zaklepane, powinno się udać, zwłaszcza że sam zgłaszasz błąd a nie że przy weryfikacji wpłat cie wywalą. może zerknij na stronie tylko czy na pewno to twój nr startowy na twoje dane? tam też jest ikonka "opłacony"
@oldgamesfan: no nie ma żadnego linku ani nic. Wpis w regulaminie raczej niespecjalnie cieszy... Zobaczymy. Jak mi odbiorą numer to trudno się mówi, w przeciwnym wypadku - zapłacę w biurze zawodów i tyle. Kurde, głupi internal server error ( ͠° °)
@oldgamesfan: @timeless: Dobra. Teraz to będą jaja... Ciapa byłem, zarejestrowałem się na tego samego maila xD
Dobra, rejestruję na nowego maila. Poszło. Zapis - poszło. Płatność - jest!
Jest - mail o przyznaniu numeru startowego. Uff.
Sprawdzam na liście...

#!$%@?!

Kategoria: K40 ()

#!$%@? jestem. I to dosłownie xD