Wpis z mikrobloga

niech każdy robi co chce w swoim życiu prywatnym.

@5ft8: chyba Ciebie pogięło.
Tak samo jak z ćpunami, tak samo z alkoholikami. Świadomie ćpają, chleją, wpadają w nałóg, a później: płaci podatki, leczmy go. Nie, kurde, nie trzeba było chlać, nie trzeba było ćpać.
  • Odpowiedz
  • 0
@M1r14mSh4d3 tak bo k---a cpuny tak szybko się garną do leczenia, tak samo alkoholicy. Marginalne przypadki, w większości tacy ludzie albo kończą w piachu albo całe życie tak turlają. Płaci podatki to ma prawo wymagać opieki lol, tak samo ty idąc na rower czy wspinaczkę masz świadomość, że możesz sobie rozwalić kręgosłup albo nogę, ale hurr durr nie będziemy cię leczyć bo miałaś świadomość że mogło to się stać tym bardziej
  • Odpowiedz
@5ft8: mylisz pojęcia. Co innego jest uprawianie sportu czy to amatorsko, zawodowo, czy rekreacyjnie, a czym innym jest ćpanie czy spożywanie alkoholu. Ogarnij się, właśnie. ;-)
  • Odpowiedz
  • 0
@M1r14mSh4d3 ty się ogarnij bo takie podejście to czysty brak empatii. I nie że tutaj bronię tej dziewczyny, nie znam, nawet z mirko nie kojarzę, szczerze wisi mi. Ale ma swoje prawa, i nie tobie decydować czy jej odbierać czy nie, uwierz mi, że są od tego bardziej wykształceni ludzie, moja rodzina ma firmę i doprowadzają ogromne podatki a nie szczekają tak jak biedne robaczki co robią za 2400 brutto i
  • Odpowiedz
  • 0
@MlodyBog nigdzie nie napisałem że rodziny pobierajace 500+ to patologia, tak samo nie napisałem że powinno im się odebrać. Przeczytaj moje posty na górze gdzie mówiłem że znam rodziny gdzie faktycznie to pomaga i dzieci mają możliwości do kształcenia. Napisałem tylko o jej prawie do opieki zdrowotnej jak i psychologa jak obywatela państwa zwłaszcza gdy płaci podatki. Raczej ty się nie zesraj.
  • Odpowiedz
ty się ogarnij bo takie podejście to czysty brak empatii.


@5ft8: brak empatii dla narkomanki? XD Czy Tobie coś na głowę ostatnio spadło? Ja tez odprowadzam podatki i nie przeszkadza mi to, że Państwo wspiera obywateli w taki sposób z moich podatków. Naprawdę. I to jest wyraz empatii. A nie zrozumienie dla narkomanki.

  • Odpowiedz
  • 0
@M1r14mSh4d3 poruchalem już wystarczająco jeśli chcesz to na pw mogę ci wysłać jak była która dostała kopa w styczniu desperacko próbuje wrócić więc takie teksty możesz schować bo do biało rycerza mi daleko, bliżej do narcyza, który traktuje kobiety z góry bo mało oferują, przynajmniej te które ja spotkałem nie generalizujac. Jeszcze raz powtarzam co już powtórzyłem nie raz. Przestańcie się w--------ć w życie innych, chce ćpać to niech ćpa, myślisz
  • Odpowiedz
Przestańcie się w--------ć w życie innych, chce ćpać to niech ćpa, myślisz że długo tak pociągnie?


@5ft8: pewnie, ale niech nie hejtuje, że 500+ to tylko patologia, bo to świadczy o jej wąskim i ciasnym umyśle.
  • Odpowiedz