Wpis z mikrobloga

  • 128
@redou @Niedoszly_kierowca niech każdy robi co chce w swoim życiu prywatnym. Dopóki za to sama płaci ze swoich zarobionych pieniędzy od których jest odprowadzany ten podatek i nikomu krzywdy nie robi to w czym problem? Niech każdy żyje jak chce, zdziwiłbyś się ilu majętnych, wykształconych ludzi, których w życiu nie nazwałbyś patologia wali narkotyki na boku. Ja tylko nawiazalem do twojego podkreślenia od podatkach, że w sumie teraz płaci i się zwróci
@sianowydymm nie nazywam nikogo patologia. Różne są sytuację. Znam ludzi, którzy ćpają, mieli wiele problemów w życiu i funkcjonują normalnie, nigdy nie powiedziałbym, że są patologia, znam także rodziny, które pobierają 500+ i inne zasiłki i to naprawdę pomaga im w życiu, dzieci się uczą, są zadbane, szczęśliwe, w jednej rodzinie córka poszła do bardzo dobrej szkoły kto wie może się zwróci państwu. Nie generalizujcie wszystkich na około i nie oceniajcie bo
@5ft8: przyjacielu ja nie mówię o Tobie ze ty wyzywasz od patologii tylko ta roseblabla, nazwala tych ludzi patologią obczaj screena u góry(cześć pewnie nią jest) ale nie ma moralnego prawa tego robic sama robiąc w mojej opinii jak i większości ludzi pewnie, bardziej patologiczne rzeczy
@sianowydymm w poprzednim poście zapytałeś co jest większa patologia więc myślałem że to pytanie. Ja ogólnie tylko odniosłem się do tych podatków, które widać że OP'a musiały zaboleć. Co do tej dziewczyny to jak mówiłem dużo ludzi generalizuje, obraża, na pewno nie raz jej też się oberwie, więc wisi mi to. Niech robi to co chce, jak ćpa na własne życzenie to co nam do tego, jak wyleci z wózka to ZUS