Wpis z mikrobloga

Nauczą się prowadzić normalnie rozmowę i przestaną widzieć w każdym (o odmiennym zdaniu) wroga to wtedy sami będą chcieli dyskutować, na temat wspólnej przyszłości.


@uriel_ck: bla, bla, bla. "Lewactwo złe, ja nie będę dyskutował, bo jestem nadczłowiekiem" xD
  • Odpowiedz
@uriel_ck: tak ten najlepszy argument jaki potrafią wymyślec, doczytaj sobie ja nie będę cie uczyć xd super argument, albo jeszcze lepsze jak ci piewcy równości wolności i nie szkalowania nikogo w przestrzeni publicznej są pierwsi do opluwania i wyzywania gdy tylko złamiesz ich wizje świata xd nie popierasz feministek i marszów równości? Jestes przegrywem i homofobem xd wtf
  • Odpowiedz
@eric2kretek: Kiedy twój produkt ma tylko 2% cukru (vs 10% jak większość tego typu napojów), ale robisz reklamę z dwoma obejmującymi się panami, więc zostajesz ogłoszony producentem cukrzycy z rakiem w butelce xD
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, albo manipulujesz. Dwa zdania wyżej napisałem "Starałem się podejmować dialog, no ale się k---a nie da, bo argumenty z d--y, albo ich ulubiony: doczytaj sobie ja ci nie będę wszystkiego tłumaczył."
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia kontekst jest zupełnie inny. Z twojego komentarza wynika, że sam z d--y nie chce prowadzić dialogu z lewą stroną, a z całości komentarza, że to lewa strona leci w kulki bo nie potrafią prowadzic dialogu. Tak jak ty, manipulują wypowiedzią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uriel_ck: Mhm i parę osób powoduje, że nie zamierzasz dyskutować z tymi podłymi lewakami którzy przecież nie mają racji.

Możesz pisać sobie co chcesz. Że manipuluję, ale z twojej wypowiedzi bije zwykła pogarda d do tych mitycznych lewaków, bo ktoś śmiał nie zgodzić się z twoimi poglądami i być może nie utrzymywał kultury w dyskusji. Dla ciebie może to jest mądre i naturalne. Dla mnie nie xD jesteś jak ludzie
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia to jest właśnie poziom dyskusji do której nie chce się zniżać. Cały czas przekręcasz to co piszę. Nigdzie nie napisałem, że gardzę tymi którzy się nie zgadzają z moimi poglądami. Dyskusja polega na wymianie poglądów. Kiedy podejmuje rozmowę z kimś z lewej strony zawsze proszę o to by ktoś mi wytlumaczyl dlaczego tak uważa (np. dlaczego jest "moda' na atakowanie kościoła przez lgbt). Jestem otwartym człowiekiem i wiem, że czegoś
  • Odpowiedz
to jest właśnie poziom dyskusji do której nie chce się zniżać.

Gadanie o konkretach zamiast rzucanie pustymi frazesami jak w twoim przypadku jest zbyt niskim poziomem. Szkoda

Cały czas przekręcasz to co piszę.

XD Przykłady? Cały czas piszę o ładunku emocjonalnym jaki niesie twoja wypowiedź. Jeśli piszę błędnie to naucz się inaczej formułować myśli.

Nigdzie
  • Odpowiedz
"Gadanie o konkretach zamiast rzucanie pustymi frazesami jak w twoim przypadku jest zbyt niskim poziomem. Szkoda"
to zarzuć jakiś konkretny przypadek, nie potrafisz? szkoda.
Przykłady? Cały czas piszę o ładunku emocjonalnym jaki niesie twoja wypowiedź. Jeśli piszę błędnie to naucz się inaczej formułować myśli.
musisz być mega oczytany, ze wiesz jakie emocje mną targają kiedy to piszę. pomijam juz, ze to ty ciągle próbujesz wrzucić mnie na siłę do grupy do której według ciebie najlepiej będę pasował.
Nie napisałeś tego wprost. Czasem zdradza się pewne emocje między wierszami.
jakiś przykład? z chęcią się zapoznam, moze dzięki tobie uda mi sie to zmienic.
  • Odpowiedz
@eric2kretek: Mnie to zawsze zastanawia. Czemu oni na siłe lgbt reklamują dwoma facetami? Jak by tak wybrali do zdjecia jakies ładne lesbijki to odbiór by byl duzo lepszy. Skill w pr na poziomie nektaru z banana
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia ja p------e, w każdym komentarzu, mnie w jakiś sposób oceniasz. To świadczy tylko i wyłącznie i tym jaki masz malutki mózg i w ten sposób chcesz dowartościować siebie. Tak właśnie wygląda rozmowa z typowym lewakiem. Zamiast skupić się na problemie to na siłę szukacie problemu u rozmówcy. To się powinno leczyć
  • Odpowiedz