Wpis z mikrobloga

@MalaHelenka: Jak już sobie coś postanowie, to z grubej rury. Dostałem do tej decyzji 24 lata, po wielu latach wyparcia mówienia, że na moim ciele tatuaż nigdy się nie znajdzie. Teraz przez pewne sytuacje i tańczenie na krawędzi życia, po przemyśleniu wielu spraw zdecydowałem się zrobić coś co w poprzednim życiu, nigdy nie miałby miejsca.

Ps. Nadal zapuszczam brodę na warkocz. To kolejne szalone postanowienie, o którym już kiedy pisałem z
@MalaHelenka: Tak jestem pewny, jak niczego w życiu. :)
Wiem jedno, trzeba być pewnym, więc jak nadal masz jakieś obawy, jest w Tobie niepewność to odradzam. Po co później żałować jakiejś decyzji?

Jak pisze z Tobą to wiecznie mam deja vu, ciągle mam wrażenie że już przeprowadzaliśmy podobną rozmowę. ( _)
@MalaHelenka: Wiem, że nie jest to nasza pierwsza konwersacja. Mam pamięć do tego o czym z kimś pisze, jeśli nie jest to tylko kilka rzuconych na wiatr wyrazów.

Hmm.. ostatnio było coś o depilacji i opalaniu. Pamiętam. ( ʖ̯)
@MalaHelenka: Chyba logiczne, gdyby było to hmm.. coś byłoby z nami nie tak. :) Wykop to tylko dodatek, można się pośmiać, popisać trochę bzdur, żeby za chwilę w innym wpisie pocieszać i dawać rady. Ale to nie jest realny świat, więc nie można go brać jako priorytet.
@MamutStyle: imo szanujący się artysta nie wyśle ci gotowego projektu na priv. dlaczego? bo nie płacisz mu jeszcze za to a gotowy projekt możesz zabrać sobie do innego gościa, który ci to zrobi taniej na przykład. jeżeli gościu ci nie odpisuje, olej typa i poszukaj innego, lepszego studia. wyślij najlepiej kilka zdjeć, opisz możliwie jak najdokładniej dziarę którą chcesz, dobry artysta powie ci czy się da czy nie, co by zmienił