Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uwielbiam różowe z #daddyissues .Ta infantylność u nich, zaufanie i dawanie bezpieczeństwa odpowiada mi. Jestem po dwóch takich związkach i jestem pewien, że taka partnerka mi odpowiada w 100%, problem jest taki, że jednak ciężko taką znaleźć ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na gg (więksozść pozajmowana, albo chce tylko rp) znaleźć normalną z moich okolic to jak igła w stogu siana, a ja młodszy się nie robię i będzie to wyglądać z czasem coraz bardziej creepy (level 23 mi idzie) ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie chce skończyć jako bezdzietny facet za ileś lat.który może liczyć tylko na przelotny s--s


Jestem dominujący, mam pewność siebie, jestem wysoki, zadbany i jakoś sobie radze w życiu. Mówię na początku znajomości, że szukam czegoś na stałe ale często okazuje się, że jednak tylko chodzi o s--s, wstydzą się (dwa razy zostałem wystawiony na pierwszej randce) albo po prostu są ciekawe z czym to się je.po czym zerwanie kontaktu. Akceptuje każdą różową (oprócz nadwagi bo jednak musi mi się taka dziewczyna podobać) niezależnie od problemów i jestem chętny do pomocy jeśli trzeba. Oczywiście młodsze ode mnie, taka 18-21 byłaby w sam raz.(alternatywki i mangozjebki też są w moim guście xd)

Gdzie szukać różowych z daddy issues, raczej podejście do ładnej i ,,hej czy wychowywałaś się bez ojca i chcesz mieć daddy'ego" odpada xd

#rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Uwielbiam różowe z #daddyissues .Ta...

źródło: comment_ngroXtsIclVJvMzCn3A12St2wLycsqzN.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach