Wpis z mikrobloga

Mireczki znacie jakaś hurtownie we #wroclaw gdzie można zamówić wodę w kaucjonowanych szklanych butelkach ?
Chodzi o gazowana i niegazowana w takich 1l - 1,5 l. Pytam po to aby wprowadzić takie do sklepu w którym pracuje i zamawiam towar. Fajnie kreować taki trend i dostęp do tego i to bardziej z pobudek jak na zdjęciu niż zarobkowych.
Pobierz
źródło: comment_8eZq4FdDme4xNdEdOZji4Fsc4E1Tfqri.jpg
  • 9
kranówa jest zdrowa i czysta


@Wychwalany: nie jest. Jest może na ujściu wodociągów, gdzie robią badania, ale po przepłynięciu przez stare rury to już nie to samo. I nikt mi niestety nie wmówi, że jest inaczej ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@dog_meat: niestety to jest "tylko" źródlana, mineralnej na polskim rynku w zwrotnych butelkach nie znalazłem... :(
@nigdywiecej: wołaj jak coś znajdziesz, będę przyjeżdżał do Ciebie
Jest może na ujściu wodociągów, gdzie robią badania, ale po przepłynięciu przez stare rury to już nie to samo. I nikt mi niestety nie wmówi, że jest inaczej (


@dudi_: stara mantra powtarzana od dziesiątek lat. Weź próbkę z kranu i zanieść do mpwik do badania. Zrzuć się z kilkoma sąsiadami po 20 zł i się przekonaj.
@nigdywiecej niestety nie wiem, ale super inicjatywa, mam nadzieję, że będzie dużo klientów!
Na fb jest grupa kooperatywa spożywcza - Wrocław i grupy o tematyce zero waste. Jak już wprowadzisz tę wodę to się na nich ogloś :)