Wpis z mikrobloga

Chciałam podziękować użyszkodnikowi @RoastieRoast: spod tagu #przegryw i #stuleja który swoim kłamliwym wpisem z moim wyrwanym z kontekstu komentarzem, w którym broniłam inną różową przed hejtem zapewnił nam 1,6k przesłuchań w 1 dzień ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kontekst: https://www.wykop.pl/wpis/41716477/
Szkalujący, podły i kłamliwy wpis: https://www.wykop.pl/wpis/41718777/

#heheszki #produkcjamuzyki #tworzeniemuzyki #xrm #hejt
Pobierz
źródło: comment_j1EqLECMqCLyJzFa9AloAiyZnfaZMdBB.jpg
  • 23
@xandra nigdzie nie spytał się o to czym ty się zajmujesz czy co osiągnęłaś
Po prostu miałaś ochotę się pochwalić XD
Człowiek który naprawdę coś sobą reprezentuje nie musi każdemu o tym mówić tym bardziej w taki sposób
Wspomni o tym jak w tą stronę pójdzie rozmowa czy pochwali się sukcesem znajomym by dzielić z nimi radość
A nie będzie pisać wysrywy usiłujące upokorzyć inną osobę w dodatku rzeczami które nawet nie
@Miguerim: Chciałam wiedzieć co on sobą reprezentuje, że krytykuje normalną dziewczynę z zainteresowaniami innymi niż malowanie paznokci czy robienie zdjęć na insta. Ja mam szerokie zainteresowania, szczególnie jak na różową, więc użyłam metody wodospadu. Bo przecież p0lki są takie proste, głupie i tylko seriale oglądają. Że też muszę zawsze tłumaczyć dlaczego napisałam coś tak, a nie inaczej. Ja wiem, wy nas w ogóle nie rozumiecie, ale kurde staram się normalnie komunikować.
@xandra doskonale cię rozumiem
Robiłem podobnie z pewnymi różnicami
Kiedy ja to robiłem to świadomie w celu upokorzenia kogoś i potrafiłem się do tego przyznać i uargumentować powód
Oraz miałem środki by to zrobić
Używałem faktów z mojego życia które były w jakiś sposób niepowtarzalne i zamykały debilom gębę
I zwykle robiłem to po pytaniu w stylu: "kim ty #!$%@? jesteś?" a nie bo mi samoocena spadła
Zdaje sobie sprawę z tego
Żeby nie było
Jesteś pewnie całkiem spoko osobą i twoje zainteresowania też na pewno są ciekawe
Mam nadzieję że będziesz je rozwijać no i wtedy będziesz mogła zamykać nimi gębę debilom
Tylko wiedz po co to robisz
Dla przyjemności nie z poczucia misji XD